top of page

REHAM JEWELRY SEZONA MUHTEŞEM BİR GİRİŞ YAPTI!


Dubai’nin ünlü markalarından biri olan Reham Jewelry; Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş Şeref Efendi Sokak No17’de, 4 katlı büyük bir binada hizmet sunmaya başladı. İstanbul Jewelry Show Mart fuarı ile birlikte, yaklaşık 36 farklı İtalyan üreticinin yüzlerce ürününü yerli, yabancı alıcıya sunan Reham; sezona ve yeni iş hayatına muhteşem bir başlangıç yaptı. Stoklarının %95’ini satan marka, Mayıs ayı ile birlikte yine yüzlerce yeni tasarımı mağazasına taşıyacak.

Dünya takı trendlerinin oluşmasında önemli katkıları olan İtalyan takıları; İJS fuar günleriyle birlikte artık 365 gün, sektörümüzün kalbinin içinde yer alıyor. 36 farklı üreticinin farklı tarzlarda, birbirinden iddialı takılarını yeni açılan mağazasına taşıyan Reham Jewelry; fuar günleri boyunca yoğun ilgiye karşılık vermek için ek mesai yaptı.

Reham Jewelry firma ortağı Fatih Demireller; fuar günlerinde beklentilerinin çok üstünde bir ilgiyle karşılandıklarını, hem yerli hem de yabancı sektör mensuplarının yakın alakaları için ve kendilerine duydukları güven için teşekkürlerini sundu.

Mağazalarının oldukça büyük olduğunu ve farklı takı grupları için ayrı katlarda sunum yaptıklarını kaydeden Fatih Demireller; “Döküm, Elektro form, Fusion ve Pres tekniğiyle üretilmiş İtalyan takıların en yeni modellerini piyasaya sunduk. Stoklarımızın neredeyse tamamı tükendi. Şimdi mayıs ayı ile birlikte yeni koleksiyonları mağazamıza taşıyacağız. İtalya’nın önde gelen üreticilerinin, bizler için ürettiği en yeni modelleri mağazamızda sergiliyoruz. Fuara katılsaydık bu kadar yoğun olamazdık. Önümüzdeki dönemde bizde fuardaki yerimizi alacağız” diye konuştu.

Reham Jewelry; Fatih Demireller ve Omar Hebri ortaklığı ile İstanbul’da faaliyetlerini yürütecek. Titiz bir hazırlığın ardından hizmete açılan mağaza; şık dizaynı ve ferah ortamıyla dikkat çekiyor.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN