ATELIER SWAROVSKI DÜNYA ÇAPINDA SU KORUMASINA KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA WATERSCHOOL KOLEKSİYONUNU LANSE ETTİ

April 22, 2019

Atelier Swarovski, sudan ilham alan ve su koruma çalışmalarına fayda sağlayacak en yeni koleksiyonunu tanıttı. 22 Mart Dünya Su Gününde lanse edilen koleksiyon, Swarovski’nin Waterschool programı için kaynak yaratacak.  

 

Atelier Swarovski’nin Waterschool koleksiyonunda deniz kabuğu şekilli tam kristal bir kolye ucu yer alıyor. Kıvrımlı hatlara sahip kolye ucu, tanınmış sinemacı ve çevreci Céline Cousteau’nun tasarladığı bir kristal koleksiyonundan geliyor. İki farklı ölçü ve beş renk seçeneği ile sunulan kolye ucunun satışından elde edilecek gelirin bir kısmı Swarovski Waterschool programına aktarılacak. Bu özel koleksiyon Türkiye’de ise sadece İstinye Park Mağazası’nda satışa sunulacak.

 

 

Şirketin amiral gemisi toplumsal yatırım programı olan Swarovski Waterschool, 2000 yılında kurulduğundan bu yana dünyanın en değerli kaynağı olan suyu koruma çalışmaları yapıyor. Swarovski Waterschool, çeşitli programlar aracılığıyla şimdiye dek dünya çapında yedi ülkede yarım milyondan fazla gence ulaştı ve temiz suyun önemi, nasıl kullanılması, korunması ve değer verilmesi gerektiği hakkında onları eğitti.

 

Swarovski Waterschool, “Suya Değer Ver”, “Plastik Kirliliğini Durdur” ve “Sağlığını Koru” gibi eylem çağrılarıyla herkesi suları koruma için güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Daha detaylı bilgi için swarovskiwaterschool.com internet sitesi ziyaret edilebilir.

 

Daniel Swarovski 1895 yılında Avusturya Alplerinde şirketi kurduğundan bu yana su daima Swarovski’nin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şirketin kurucusu, kristalleri oluşturmak için ihtiyacı olan suyun bol bulunduğu bu bölgeyi özellikle seçmişti. Swarovski bugün hâlâ kristallerini orada üretiyor ve suyun bu gezegendeki tüm yaşamın kaynağı olduğu bilinciyle hareket ediyor. Atelier Swarovski bu koleksiyon aracılığıyla gelecek kuşaklara su koruma elçileri olmaları için ilham vermeyi hedefliyor.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle