FUARDA SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI EHG STANDI OLDU

April 22, 2019

Değerli maden ticaretinde yıllardır sektöre yüksek kaliteli hizmet sunan Eren Has Group ikinci kez katıldığı İstanbul Jewelry Show’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Yerli ve yabancı müşterilerini, sektörün önde gelen mensuplarını yenilenen standında ağırlayan EHG; artık İJS’nin Mart ayağının ayrılmaz bir parçası oluyor.

 

Sektörümüzün önde gelen değerli maden ticaret firmalarından Eren Has Group; ikinci kez fuar heyecanını yaşadı. EHG’nin katılımıyla İJS’de değerli maden ticareti yapan firmaların sayısı artmış oldu. EHG Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eren; fuar boyunca çok sayıda yerli ve yabancı müşterilerini, sektör dostlarını ağırlama fırsatı elde ettiklerini ve markalarının İJS’ye ayrı bir renk kattığını söyledi.

EHG’nin uluslararası kimliği ile ülkemizin önde gelen değerli maden ticaret firmalarından biri olduğunu ve İJS’ye katılımlarından dolayı sektör mensuplarından övgü dolu sözler aldıklarını  ifade eden Mehmet Eren; “Biz fuar katılımımızla ticari bir kazanç elde etmeyi planlamıyoruz.  Buna rağmen çok sayıda, bizimle çalışma potansiyeli olan yerli ve yabancı sektör mensubuyla tanıştık. İJS; özellikle oldukça durgun geçen iç piyasadaki kuyum alışverişine bir hareket kattı. Zaten İJS’nin ihracat gücünü hepimiz biliyoruz. Fuar standımızı yeniledik ve herkes yeni standımızı çok beğendi. Sektörden değerli dostlarımızla birlikte olmak bizim içinde büyük bir mutluluk oldu” diye konuştu.

 

EHG; fuar standında sektör temsilcilerini, oda başkanlarını ve çok sayıda yabancı alıcıyı ağırladı. Fuarı gezen ve bir soluk almak isteyen yüzlerce misafir EHG’nin standında dinlenme şansı elde ettiler. EHG; ikinci kez katıldığı fuarda, birbirinden güzel ikramlarıyla yerli ve yabancı alıcıların nefes aldığı, soluklandığı bir ortam yaratmış oldu.

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle