top of page

ATELIER SWAROVSKI DÜNYA ÇAPINDA SU KORUMASINA KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA WATERSCHOOL KOLEKSİYONUNU LANS


Atelier Swarovski, sudan ilham alan ve su koruma çalışmalarına fayda sağlayacak en yeni koleksiyonunu tanıttı. 22 Mart Dünya Su Gününde lanse edilen koleksiyon, Swarovski’nin Waterschool programı için kaynak yaratacak.

Atelier Swarovski’nin Waterschool koleksiyonunda deniz kabuğu şekilli tam kristal bir kolye ucu yer alıyor. Kıvrımlı hatlara sahip kolye ucu, tanınmış sinemacı ve çevreci Céline Cousteau’nun tasarladığı bir kristal koleksiyonundan geliyor. İki farklı ölçü ve beş renk seçeneği ile sunulan kolye ucunun satışından elde edilecek gelirin bir kısmı Swarovski Waterschool programına aktarılacak. Bu özel koleksiyon Türkiye’de ise sadece İstinye Park Mağazası’nda satışa sunulacak.

Şirketin amiral gemisi toplumsal yatırım programı olan Swarovski Waterschool, 2000 yılında kurulduğundan bu yana dünyanın en değerli kaynağı olan suyu koruma çalışmaları yapıyor. Swarovski Waterschool, çeşitli programlar aracılığıyla şimdiye dek dünya çapında yedi ülkede yarım milyondan fazla gence ulaştı ve temiz suyun önemi, nasıl kullanılması, korunması ve değer verilmesi gerektiği hakkında onları eğitti.

Swarovski Waterschool, “Suya Değer Ver”, “Plastik Kirliliğini Durdur” ve “Sağlığını Koru” gibi eylem çağrılarıyla herkesi suları koruma için güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Daha detaylı bilgi için swarovskiwaterschool.com internet sitesi ziyaret edilebilir.

Daniel Swarovski 1895 yılında Avusturya Alplerinde şirketi kurduğundan bu yana su daima Swarovski’nin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şirketin kurucusu, kristalleri oluşturmak için ihtiyacı olan suyun bol bulunduğu bu bölgeyi özellikle seçmişti. Swarovski bugün hâlâ kristallerini orada üretiyor ve suyun bu gezegendeki tüm yaşamın kaynağı olduğu bilinciyle hareket ediyor. Atelier Swarovski bu koleksiyon aracılığıyla gelecek kuşaklara su koruma elçileri olmaları için ilham vermeyi hedefliyor.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page