top of page

FUARDA SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI EHG STANDI OLDU


Değerli maden ticaretinde yıllardır sektöre yüksek kaliteli hizmet sunan Eren Has Group ikinci kez katıldığı İstanbul Jewelry Show’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Yerli ve yabancı müşterilerini, sektörün önde gelen mensuplarını yenilenen standında ağırlayan EHG; artık İJS’nin Mart ayağının ayrılmaz bir parçası oluyor.

Sektörümüzün önde gelen değerli maden ticaret firmalarından Eren Has Group; ikinci kez fuar heyecanını yaşadı. EHG’nin katılımıyla İJS’de değerli maden ticareti yapan firmaların sayısı artmış oldu. EHG Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eren; fuar boyunca çok sayıda yerli ve yabancı müşterilerini, sektör dostlarını ağırlama fırsatı elde ettiklerini ve markalarının İJS’ye ayrı bir renk kattığını söyledi.

EHG’nin uluslararası kimliği ile ülkemizin önde gelen değerli maden ticaret firmalarından biri olduğunu ve İJS’ye katılımlarından dolayı sektör mensuplarından övgü dolu sözler aldıklarını ifade eden Mehmet Eren; “Biz fuar katılımımızla ticari bir kazanç elde etmeyi planlamıyoruz. Buna rağmen çok sayıda, bizimle çalışma potansiyeli olan yerli ve yabancı sektör mensubuyla tanıştık. İJS; özellikle oldukça durgun geçen iç piyasadaki kuyum alışverişine bir hareket kattı. Zaten İJS’nin ihracat gücünü hepimiz biliyoruz. Fuar standımızı yeniledik ve herkes yeni standımızı çok beğendi. Sektörden değerli dostlarımızla birlikte olmak bizim içinde büyük bir mutluluk oldu” diye konuştu.

EHG; fuar standında sektör temsilcilerini, oda başkanlarını ve çok sayıda yabancı alıcıyı ağırladı. Fuarı gezen ve bir soluk almak isteyen yüzlerce misafir EHG’nin standında dinlenme şansı elde ettiler. EHG; ikinci kez katıldığı fuarda, birbirinden güzel ikramlarıyla yerli ve yabancı alıcıların nefes aldığı, soluklandığı bir ortam yaratmış oldu.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page