KISMET BY MILKA YALIKAVAK MARİNA'DA

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

 

Sezonu, el işçiliğindeki mükemmeliyetçi tavrı ve detaylardaki becerisi ile birleştirdiği brüt ve sofistike mimariyle karşılıyor! Yeni konsepti için Toner Mimarlık ile çalışan ünlü marka, zengin ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin en güzel noktalarından birinde konumlanıyor. Doğayı merkezine alarak oluşturduğu yeni dekorasyonu ile vitrinden ışıklandırmasına kadar yaptığı değişikliklerle mistik bir hava yaratırken, öze dönüşü ve hamlıktan gelen saflığı ortaya koyuyor. İlk aşamada huzurun ve sadeliğin göze çarptığı yeni mağazada; özel tasarım mobilyalar, soft renkler ve ham malzemelerle farklılık yaratıyor. Doğal detayların öne çıkartıldığı yeni konsept; konforu ve şıklığı aynı anda sunarak farklı bir deneyim sunuyor.

 

Marka, son dönemde öne çıkan ve farklılaşmasında etkin rol oynayan piercing koleksiyonunu, bu mağazada da konumluyor. Mağaza içindeki  piercing özel uygulama bölümü ve piercing yapan uzmanları sayesinde steril bir şekilde yeni piercing’lere sahip olabilirsiniz. Bununla beraber ince detaylar ve yeni formlarla hazırlanan Innerland koleksiyonu müşterilerini Kısmet by Milka’nın büyülü dünyasına çekiyor.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

April 2, 2020

Yolcu beraberinde yurda getirilmesi mümkün hale gelen en fazla 5 kilogramlık işlenmemiş altının gümrük idaresine beyan edilme usulünde düzenleme yapıldı.

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle