PANDORA YENİDEN DOĞUŞUNU ÖZEL BİR ETKİNLİKLE KUTLADI

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

 

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüşe bıraktı. Uzun zamandır kendini yenilemeden piyasada yer alarak hem alışverişçilerin hem de yatırımcıların ilgisini kaybeden Pandora, yılın başında bu düşüşe bir son vereceğini ilan etmişti. Eylemlerinin küçük önlemlerden ziyade köklü değişiklikleri barındıracağını belirten markadan sonunda beklenen radikal yenilikler geldi. Pandora, bu yeni başlangıcını temsilen Los Angeles’da pembe temalı bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte aynı zamanda sonbahar koleksiyonunun tanıtımını yaptı. 

 

Aynı zamanda Pandora’nın yeni imza rengi olan pembeye boyalı bir caddede gerçekleştirilen etkinlik içinde influencer’ların, modellerin ve şarkıcıların olduğu 400 kişiyi ağırladı. Gün boyu süren etkinlik, markanın yeni vizyon görüşü olan dünyadaki tüm kadınların sevdikleri şeyleri ve tutkularını öz güvenle ifade etmeleri mesajını vurguladı.

 

 

Pandora, yeni jenerasyonu daha iyi yakalayabilmek için stratejilerinde bir takım değişikliklere gitti. Bu bağlamda Pandora, artık kitlesine farklılaştırılmış logosu ve yeni görsel kimliğiyle hitap edecek. Yeni dönemde marka elçisi olarak 6 farklı influencer ismi de bolca göreceğiz.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

April 2, 2020

Yolcu beraberinde yurda getirilmesi mümkün hale gelen en fazla 5 kilogramlık işlenmemiş altının gümrük idaresine beyan edilme usulünde düzenleme yapıldı.

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle