top of page

JCK Las Vegas İçin Sayılı Günler

JCK fuarı, 30 yıldır küresel mücevher sektörünü Las Vegas’ta bir araya getiriyor. Uluslararası mücevher sektörünün en önemli buluşma noktalarından olan JCK, 130’dan fazla ülkeden 30 bin sektör profesyonelleri ağırlamayı hedefliyor.

Mücevher sektörünün tüm önemli segmentlerine hizmet ederek olağanüstü bir deneyim sunmaya devam eden JCK Fuarı, 2023 yılında inovasyon temasını merkeze alıyor.


JCK, küresel markaların yeni ürünlerini keşfedilmesi, tedarik edilmesi, trendlerin ve teknolojinin en son gelişmelerinin keşfedilmesi için tüm mücevher sektörünü 2 - 5 Haziran tarihleri arasında Las Vegas şehrinde bulunan Venetian (Sands) Expo Las Vegas alanında, yüz yüze bağlantı kurmaya davet ediyor.

JCK'nin tek duraklı mağaza küratörlüğünü yaptığı gösteri alanı, 20 ayrı alandan oluşuyor. Böylelikle ziyaretçiler, ürün türüne göre fuar alanını kolayca keşfedebilirler. 20 ayrı alandan oluşan fuar merkezi; önde gelen tasarımcı markalarını, değerli taş kategorisini , teknoloji sınıfını ve çok daha fazla ürün kategorilerini ve katılımcıları içermektedir.


Türkiye Pavilyonu

Türkiye’den katılacak firmaların listesinde; Storks, Onka, Roberto Bravo, Arman Güllükoğlu, Ahlatcı, Ariş, Altınkum, Azzuro, Belbak, Besay, Beta Gold, Lizay, İstor, Lion Diamond, Simya, Kurtulan, Mira Gold, La Joya, Ema, Star Pırlanta, Midas, Abries, Akgün Silver, Çilek Konsept, Eriş, Gusto, Hoşgör, Bma Rings, Mioro, Model Pırlanta, Simoro, Şirazi, Veli Gold gibi firmalar yer alıyor.

Dijitale Yönelik Çalışmalar Artırılıyor

Katılımcı deneyimini daha da zenginleştirmek için, sosyal medya etkileşiminin artırılacağı fuarda, ilgi çekici aktivasyonların yanı sıra, fuar alanında özenle yerleştirilmiş salonlar ve günlük pop-up etkinlikler yer alacak. 2023 için yeni bir deneyim olacak İnovasyon Merkezi, teknolojiyi, çözümleri, ürünleri ve en önemlisi ipuçlarını ve içerikleri bir araya getirecek.

İnovasyon Merkezi, katılımcıların uygulamalı teknolojiyi görebilecekleri aynı zamanda Vitrin Sahnesi'ndeki eğitim aracılığıyla en son yenilikler hakkında bilgi edinebilecekleri bir alan. Bu alanda ayrıca katılımcılara içerik oluşturma ve sosyal medyada öne çıkmanın önemi hakkında ipuçları ve püf noktaları sunmak üzere özel bir sosyal medya sahnesi de yer alacak. Her gün paneller ve oturumların düzenleneceği alanda, influencer liderliğindeki etkinlikler gerçekleştirilecek.


Yorumlar


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page