top of page

Aşkın Ebedi Doğasını Yansıtan Koleksiyon: GUCCI LINK TO LOVE

Gucci, yaşamın, birlikteliğin ve romantizmin sonsuz döngüsünü temsil eden koleksiyonu Link to Love’u tanıttı. Bir araya getirilebilen şık ve geometrik stillerden oluşan bu parçalar, 80'li yılları anımsatıyor.


Sarı, beyaz ve pembe olmak üzere üç renk 18 ayar altından üretilen koleksiyonda; yüzükler, bilezikler, kolyeler ve çeşitli küpeler yer alıyor. Koleksiyonun bütününde dekoratif bir unsur olarak kullanılan Gucci logosu, markaya dair bilinirlik ile dikkat çekiyor.


Modern tarzın izinde gittiğini bir kez daha kanıtlayan Gucci, Link to Love koleksiyonu ile bireyselliği temsil ediyor ve kendini ifade etme taahhüdünü somutlaştıran üst üste takılabilir parçalardan oluşuyor.


Beyaz, sarı ve pembe altından üretilen parçalar, sekizgen tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan parçalar, değerli taşlar ve pırlantalar ile süslenmiştir: pırlanta pavé ile beyaz altın set olarak kullanılırken, yeşil turmalinler, rubellitler veya baget kesim pırlantalar bireysel olarak tasarlanmıştır.

Koleksiyon için hazırlanan kampanyada her zaman olduğu gibi Gucci'nin detaylara gösterdiği özen dikkat çekiyor. Kampanyanın yaratıcı ekibi; sanat yönetmeni Ezra Petronio ve Lana Petrusevych, fotoğrafçı Liv Liberg ve film yönetmeni Ezra Petronio'dan oluşuyor. Kampanyada öne çıkan modeller arasında Aivita Mūze, Ha Eun Kwon, Ire Ayo, Maja Zimnoch ve Saul Symon yer alıyor.

Kommentare


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page