top of page

AGTA 2021 YILINDA YAPACAĞI İKİ FUARI AÇIKLADIAGTA Las Vegas Mücevher Fuarı 24-26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek; ardından Denver’da 18-21 Eylül tarihlerinde ikinci fuar yapılacak.


Amerikan Mücevher Ticareti Birliği (AGTA), 2021 yılında yapacağı iki programın detaylarını duyurdu. Las Vegas Mücevher Fuarı (The AGTA GemFair Las Vegas), 24-26 Ağustos tarihleri arasında Encore Resort Las Vegas’ta gerçekleşecek. AGTA CEO'su Douglas K. Hucker, "Hem katılımcılarımız hem de alıcılarımız için çok ihtiyaç duyulan bu fuarı yapabilmekten heyecan duyuyoruz," dedi. "Harika olan şey, Tasarım Fuarı (Couture Show) ve Las Vegas Antika Takı ve Saat Fuarı (LVAJWS) ile aynı otel kompleksinde olmamız. Wynn-Encore Resort, lokasyon olarak tüm renkli değerli taş ve mücevher ihtiyaçlarınız için gerçekten tek noktadan alışverişinize imkan sağlayacak" dedi.


Fuarda sağlık ve güvenlik kontrolü sağlanacak


AGTA başkanı Ruben Bindra, yapılacak olan fuarda güvenlik endişesi olmayacağını açıkladı: "Tüm güvenlik protokollerinden emin olmak için Encore Resort ve yerel sağlık yetkilileri ile yakın bir şekilde çalışacağız" dedi. Las Vegas Mücevher Fuarı’nın kayıtlarına AGTA'nın web sitesinden ulaşabilirsiniz: https://agta.org/agta-gemfair-lasvegas-registration/


Las Vegas’ın ardından ikinci fuar Denver’da


AGTA'nın ikinci fuarı ise yeni bir etkinlik olacak. Denver Mücevher Fuarı (The AGTA GemFair Denver), 18-21 Eylül tarihleri arasında Denver’da Hard Rock Zirvesi (HRS) ile birlikte gerçekleşecek.


Sparkle&Joy da sahnede


Fuarın önemli bir parçası, HRS'nin ince değerli taşlara, kaliteli mücevherlere ve olağanüstü değerli taşlara adanmış bir bölümü olan Sparkle&Joy'a ait olacak. Hucker, "Bu yıl Denver'da yeni bir mücevher fuarı başlatmaktan özellikle heyecan duyuyoruz" dedi. "Denver güzel bir konum ve tatil sezonu için stok yapmak için zamanlama mükemmel” diye ekledi. Fuarın kayıtlarına AGTA'nın web sitesinden yakında erişilebilecek.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page