top of page

“ALTINYAZ” Güzel Bir Yaz İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Kapalıçarşı’da 3 mağazasıyla, perakende satış alanında başarıyla hizmet sunan Altınyaz Kuyumculuk; yaz mevsimi için en yeni modelleriyle vitrinlerini yeniledi. Dubai ve Hindistan’ı ziyaret eden Altınyaz Kuyumculuk Genel Müdürü Mustafa Yazıcı; hem yerli hem de yabancı alıcının çok beğeneceği, geniş ürün çeşitliliğiyle yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlandıklarını dile getirdi.

Genç girişimci, Altınyaz Kuyumculuk Genel Müdürü Mustafa Yazıcı; özellikle Galataport’un aktif hale gelmesiyle yılın ikinci yarısında Kapalıçarşı’ya çok daha fazla yabancı turist gelmesini beklediklerini söyledi.

Yakın zaman içinde çözüleceğine inandığı, makas olarak tabir edilen altın fiyat farklılığı sorununun bitmesiyle yılın ikinci yarısında sektörümüzün ve Kapalıçarşı’nın ticari potansiyelini üst seviyeye çıkaracağını belirten Mustafa Yazıcı; sözlerini şu ifadelerle sürdürdü: “600 yıllık geçmişiyle Dünyanın en eski kapalı çarşısı olarak kabul edilen Kapalıçarşı; muhteşem Galataport projesi ile bu yıl çok sayıda Cruise gemi yolcularını ağırlamaya başladı. Kapalıçarşı’ya giren yabancı sayısındaki artışı görüyoruz ama şu an itibariyle altın fiyat farklılığı sebebiyle kuyum alışverişine olumlu bir yansıması olmadı. Yılın ikinci yarısında hedeflerimizin bir tık altında kaldık ama yılın ikinci yarısında makasın ortadan kalkmasıyla farkı kısa sürede kapatacağımıza inanıyoruz. Yeni sezona çok güzel bir hazırlık yaptık. Yurtdışından özenle takı seçimlerinde bulunduk. Altınyaz’ın Kapalıçarşı’da bulunan mağazaları birbirinden şık vitrinleriyle yine kuyumculuk sektörüne değer katacaktır.”Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page