top of page

Ana de Armas Louis Vuitton'un Mücevherleriyle Işıldıyor

Louis Vuitton'un elçisi Ana de Armas, Deep Time adlı 2023 yüksek mücevher koleksiyonuyla ışıl ışıl parlıyor. Francesca Amfitheatrof'un nefes kesici tasarımlarının yer aldığı kampanyada Ana'nın çarpıcı duruşu, yüksek mücevherlerle harika bir uyum yakalıyor.

Ana de Armas, Louis Vuitton'un Deep Time koleksiyonunda yer alan ve tektonik plakaların hareketinden ilham alan Wave kolyesini sergiliyor.

Marilyn Monroe'nun hayatını konu alan "Blonde" filminde ikonik Hollywood yıldızını canlandıran Ana de Armas, Cate Blanchett ve Alicia Vikander gibi diğer LV mücevher yüzlerinin izinden giderek tasarımlara kendi benzersiz cazibesini katıyor.

Ana de Armas Louis Vuitton'un yeni yüksek mücevher koleksiyonuyla poz veriyor.

Gezegenin doğuşundan yaşamın yaratılışına kadar uzanan Deep Time, koleksiyonun merkezinde yer alan değerli taşların derin yolculuğunun izini sürüyor. 95'in üzerinde ustalıklı tasarımdan oluşan 13 tema, metamorfoz, yaşam ve yeryüzü mirasına dair derin bir masal örüyor ve iki perdede gözler önüne seriliyor: Jeoloji ve Yaşam


Jeoloji

Gezegenin olağanüstü evriminin haritasını çıkaran ilk perde Jeoloji, geçmişe yapılan bir yolculukta binlerce yılı kapsıyor. Kreasyonların kalbindeki değerli taşların mirasına bir övgü olarak Louis Vuitton'un Yüksek Mücevher uzmanlığı, Dünya'nın kökenlerinin gizemi ve ihtişamıyla birleşiyor.


Yaşam

İkinci perde olan Yaşam, karmaşık ve sofistike bir evreni gözler önüne seriyor. Elmaslar ve renkli taşlar arasında ustaca bir diyalog kuran bu parçalar, dokuların göz kamaştırıcı etkileşimini kutluyor.

Rupture kreasyonlarında; platin, sarı altın, sarı safir, opal, zirkon ve elmas kullanılmıştır.

Louis Vuitton'un cesur vizyonunu çağrıştıran Rupture , milyonlarca yıllık tektonik plaka hareketinin ardından süper kıtanın ayrılışını temsil ediyor. Cesur ve yaratıcı bir tasvirle, cüretkâr bir taş seçkisi çağdaş bir altın zincirle yan yana getirilmiştir.

Mandarin lal taşı ve turmalinlerden oluşan 168 karatlık coşkulu patlama, 15 adet LV Monogram Yıldız kesim pırlanta ile vurgulanmıştır.

Sismik bir patlamayı anımsatan Louis Vuitton’un yaratıcılığı alevleniyor. Volkan, canlı Mandarin lal taşı ve turmalinlerin yoğun ısı ve basınçtan doğan doğa harikalarını simgelediği koleksiyonun jeolojik macerasını sürdürüyor.

Eşine az rastlanır hassasiyette heykelsi bir yaratım olan kolye, Damier motifiyle noktalanmış üç boru şeklinde sarı ve beyaz altın sırasını gözler önüne seriyor. Sri Lanka'dan gelen 27,83 karatlık büyüleyici bir safir ve 5,52 karatlık Monogram Star kesim pırlanta tasarımı daha da büyütüyor.

Damier motifi, Fransız moda evi Louis Vuitton'un ikonik desenlerinden biridir. Bu desen, düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve birbirine paralel çapraz çizgilerden oluşur. Genellikle kahverengi ve beyaz renklerde kullanılır, ancak farklı renk kombinasyonları da mevcuttur.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page