top of page

Ankha Yenilikçi Hareketiyle Mücevher Sektöründe Fark Yaratıyor

Yenilikçi bir marka anlayışına sahip olan Ankha Kuyumculuk'un Yönetim Başkanı Mustafa Kemal Çeçen, fuar görüşünün ardından marka çalışmaları ve pazarlama stratejileri hakkında bilgiler verdi.


Yeni Nesil Kuyumculuk Alanında Çalışmalar Sürüyor

Daima farklı olmaya gayret ettiklerinin vurgulayan Çeçen, ‘’yeni fikir ve kampanyalarla müşterilerimizin önünü açmak zorundayız. Dolayısıyla fuarlara en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Yeni nesil kuyumculuk alanında çalışmalarımız var.


''Bu fuar, çocuk grubuna odaklandık. Çocuk grubunda nasıl kampanyalar yapılır? Çocuklarımıza nasıl hitap edebiliriz? Markamızla çocukları nasıl buluştururuz? Z kuşağı ile beraber firmamız nasıl büyütülür? Biz bu sorulara odaklandık. Vücut takıları, traguslar, piercingler Türkiye’de yeni bir trend oluşturacak’’ diyerek yapılmayanı yapmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.


Tedarik Zinciri Adı Altında Çalışmalar Düzenlenecek

‘’Pazarlama stratejisi olarak müşterilerimize yeni bir uygulama getirdik. Tedarik zinciri adı altında bir çalışma sistemi düzenleyeceğiz. Bununla ilgili müşterilerimizi, 2023 yılının Kasım ayında Sharm El Sheikh Kızıldeniz’e davet edeceğiz. Dört gün sürecek bu seyahat, iş görüşmesinin yanı sıra bir tatil olacak.’’


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page