top of page

Ariş Pırlanta Çakra Koleksiyonu İle Yaşam Enerjiniz Yükselsin

Ariş Pırlantanın yaşam enerjisini taşıyan Çakra tasarımları, hayat yolunda size doğru kararlar vermenize rehberlik edecek. Altın, pırlanta ve mineden oluşan çakra sembollü zincirler, kolyeler ve bileklikler yaratıcılık, sevgi ve huzur veriyor.


Ariş’in Çakra Koleksiyonunda, alın, sakral, kök, taç, kalp, göbek ve boğaz olmak üzere 7 farklı sembol yer alıyor. Her bir çakranın farklı enerjileri bulunuyor. Bedenimizdeki 7 ana çakranın sembollerinden oluşan Ariş Pırlanta Çakra Koleksiyonu ile enerjiniz artsın, mutluluğunuz etrafınızı aydınlatsın. Ariş Pırlanta’nın olağanüstü işçiliği ile çakra sembollerinin buluştuğu bu koleksiyon, kolye ve bileklik modellerinden oluşuyor.


Çakraların özelliklerine göz attığımızda; Taç Çakrası: Vücudun baş bölgesine olan olumlu etkisi bilen Taç Çakrası, onu her an görebilesiniz diye bileklik olarak tasarlandı. Taç çakra bilekliğinizi, takımı olan kolyenizle birlikte kullanarak etkisini arttırabilirsiniz. Sakral Çakra: Aşk, güven ve değişimi sembolize ediyor. Sakal Çakra, göbeğin alt kısmındadır. Yaratıcılığın, saf dikkatin ve saf bilginin çakrasıdır. Etrafımızdaki güzellikleri deneyimlememizi içselleştirerek yaşayabilmemizi sağlayarak, hayatınızda bulundurmanız da çakranızın dengeli çalışmasına yardımcı olur.


Alın Çakrası: Yaratıcılık, sevgi ve huzuru sembolize eder. Alnın gerisinde, iki kaşın ortasında yer alır. Altıncı çakra, affediciliğin ve şefkatin çakrasıdır. Alçakgönüllü olabilmeyi, ruhsal cömertliği ve huzuru sağlar. Göbek Çakrası: İçinizde taşıdığınız enerjinin ve güçlü duyguların ortaya çıkmasını sağlar. Kalp Çakrası: Dördüncü çakramız, kalbin çakrasıdır.İçimizde gizlenmiş bir elmas gibi parlayan, ezeli ve ebediyen saf olan ve hiçbir şey tarafından bozulmayan gerçek kendimizi temsil eder. Sevgi, merhamet, şefkat duygularının merkezidir.


Boğaz Çakrası: İletişim, Özgüven ve Canlılığı sembolize eder. Boğazın ortasında yer alan çakra, çıkarsız ilişkileri ve neşe veren bağımsızlığı temsil eder. Saf ve güzel duyguların, farkındalığın, bilginin kaynağıdır. Sevgi ve dostluk bağlarının güçlenmesini, kişinin olumsuz duygulardan arınmasını sağlar. Çakra sembollerini ve renklerini üzerinde taşımanın ilgili çakrayı dengelediğine, şifalandırdığına inanılır.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page