top of page

Bee Goddess’ın Mücevherleri Emily in Paris’te Işıldıyor

Bee Goddess’ın kurucusu Ece Şirin’in imzasını taşıyan mücevherler, dört kıtada gösterilen Netflix yapımı popüler dizi "Emily in Paris"te ışıldıyor.Emily In Paris dizisi ile global işbirliklerine bir yenisini daha ekleyen marka, daha önceden ‘Cinderella’ filminin başrolü Camilla Caballo ile hayallerinin peşinden koşan kadının gücünü kutlamıştı.


Hollywood’un ünlü tasarımcılarının radarına ilk defa ‘Cinderella’ filminde Camilla Caballo için tasarladığı koleksiyon ile giren Ece Şirin, özel bir davet ile 3. sezonu ile seriye devam eden ‘Emily in Paris’ dizisi için 30 parçadan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda yer alan tüm tasarımlar, kendi gücünü ve ışığını üzerinde taşıyan kadınların hikayesini güçlendiren tılsımlar olarak öne çıkıyor.


Bee Goddess’ın tasarımcısı Ece Şirin, kadını güçlendiren marka felsefesi ve evrensel tılsım mücevher tasarımları ile kendi destanını yazmak üzere, kahramanlık yolculuğuna çıktığı sırada kendine inanan ve hayallerinin peşinden giden tüm kadınları kendi ışığını keşfetmeye davet ediyor.


‘Emily in Paris’ dizisinin ana karakteri Emily’nin yansıttığı modern zamanların güçlü kadın ruhu Bee Goddess’ın marka felsefesi ile uyum içinde. Dizide işlenen sevgi, bilgelik, cesaret gibi güçlü temaları bir araya getiren tılsımlı mücevherler tüm kadınları maceralara davet ediyor.


Ece Şirin, koleksiyonla ilgili şu ifadelere yer verdi: ‘’Bu tılsımlar, hayatınıza içeriden çeşitli güçler getirmek için bir büyüteç işlevi görüyor. ‘Paris in Emily’ için koleksiyon yaratmak büyük bir zevkti. Bal, kraliçe arı ve yıldız ışığı koleksiyonlarından en sevilen ikonik parçaları belirleyerek özel bir koleksiyon oluşturduk. Onlar sevgi ve güzelliğin tılsımlarıdır ve kişinin içsel tanrısallığını ifade ederler. ‘’Arı Tanrıça, 'Emily in Paris' deki ilham verici kadın karakterler gibi, kendini keşfetme yolculuğundaki tüm kadınlara içgüdülerine güvenmeleri ve içlerindeki tanrıçayı uyandırmaları için cesaret veriyor.Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page