top of page

Beyoncé’nin Rönesans Dünya Turnesine Tiffany & Co. Eşlik Ediyor

2021 yılında ilk kez bir araya gelen Tiffany ve Beyoncé, birlikteliğine devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Tiffany ile gerçekleştirdiği ‘‘Lose Yourself in Love’’kampanyası ile büyük bir yankı uyandıran Beyoncé, Rönesans Dünya Turnesi'nde de Tiffany ile ilerliyor.

Tiffany & Co. marka elçisi olan Beyoncé, kristallerle süslenmiş özel bir kolye ile sahnesine ekstra bir ihtişam kattı.

Tiffany, 7 yıl aradan sonra ilk kez turne programı ile dünya turuna çıkan Beyoncé'nin Rönesans Dünya Turnesi'nin resmi kuyumcusu olduğunu açıkladı.


2021 yılında ilk kez "All Above Love" reklam kampanyası ile bir araya gelen Tiffany ve Beyoncé, geçtiğimiz yıl "Lose Yourself in Love" kampanyası ile birlikteliklerini sürdürmüştü.


Geçtiğimiz hafta başlayan ve adını Beyoncé'nin geçen yıl çıkardığı albümden alan "Renaissance" turnesi, Tiffany’nin bir dizi özel mücevherleri ile sahne alacak.

Şarkıcı geçtiğimiz hafta İsveç'te Renaissance Dünya Turnesi'nin açılışını 4,5 karat pırlantayla işlenmiş bu kulaklık ile yaptı.

Tiffany'nin yarattığı özel parçalar arasında, işlevi lüksle birleştiren elmas bir kulaklık da yer alıyor. Müzisyenlerin destek gruplarını düzgün bir şekilde duymaları için gerekli bir araç olan kulaklık, Tiffany versiyonu ile 4,5 karat beyaz elmas ile tasarlanıyor.


Tiffany, Beyoncé'nin kendisine özel olarak üretilen parçalar haricinde, HardWear ve Elsa Peretti koleksiyonlarından parçalar da kullanacağını belirtti.


Beyoncé burada, Renaissance Dünya Turnesi'nde beyaz altın ve pırlanta Tiffany HardWear küpe ile performans sergilerken görülüyor.

10 Mayıs’ta İsveç’in Stockholm kentinde başlayan turne, 27 Eylül'de Houston'lı şarkıcının ailesinin köklerinin bulunduğu Louisiana'nın New Orleans kentinde sona erecek.Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page