top of page

Beyonce ve Jay-Z Tiffany’nin Yeni Yüzüİkonik mücevher markası Tiffany & Co. yeni yüzleri Beyonce ve Jay-Z'nin yer aldığı ilk kampanyasını tanıttı.


Tiffany & Co nihayet, Jean-Michel Basquiat'ın Tiffany Blue'su ile yapılmış, 1982 tarihli ve halka hiç gösterilmemiş olan "Equals Pi" adlı tablosunun da yer aldığı "About Love" isimli ilk kampanya görüntülerini yayınladı. Beyoncé, siyah bir Givenchy elbise giyior ve Lady Gaga ve Audrey Hepburn da dahil olmak üzere sadece üç kadın tarafından giyilen ünlü sarı Tiffany kolyeyi takıyor. 15 Eylül'de yayınlanacak bir videoda Beyoncé, "Moon River"ın Jay-Z'ye yorumunu "Breakfast at Tiffany's" filmine saygı duruşu olarak seslendirecek. İkili ilk kez bir kampanyada birlikte rol aldı.


Tiffany & Co. için bir reklam kampanyasında ilk kez birlikte olan Beyoncé ve Jay-Z'yi kimse gölgede bırakamazken, spotlarda üçüncü bir yıldız olduğunu söylemek doğru olur: Jean-Michel Basquiat'ın kuyumcunun imzası olan robin yumurta mavisi ile yapılmış ve daha önce hiç görülmemiş bir tablosu. Bunun yanısıra, Bernard Arnaut, "Basquiat'in tabloyu, Tiffany için yaptığı kesin değil" diyor.Beyoncé'nin, Bazaar Eylül kapak çekiminde taktığı tüm mücevherler de şüphesiz Tiffany'ye ait. Bazaar Icons efsanelerin yer aldığı çekimlerden biriydi. Her Eylül ayında New York City'ye davet edilen bir dizi ünlüyle kapaklarını kutlamak için gösterişli bir parti düzenliyorlar. Hatırlarsanız ki, Cardi B ve Nicki Minaj'ın birkaç yıl önce meşhur kavgalarının olduğu yer de burası.


Yakın zamanda LVMH tarafından satın alınan ve marka değişikliğine giden Tiffany, henüz haberleri sosyal medyalarında yayınlamadı ancak yakında resmi kampanya resimlerini yayınlaması bekleniyor.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page