top of page

Boucheron'un Pembe Hayatı: La Vie en Rose

Boucheron, 1968 yılında tasarladığı Serpent Bohème'in ikonik motiflerini yeniden yorumluyor. Pembe kuvars ve pembe altın ile işlenen tarihi tasarımlar, yeni bir ışıkla gül rengine bürünüyor.

1968 yılında ilk kez tanıtılan Serpent Bohème koleksiyonu, onlarca yılı aşarak bir Boucheron klasiği haline geldi. Tasarımın zarif kıvrımları, Boucheron'un uzman işçiliğinin mükemmel bir örneğidir.


Tasarımda kullanılan stiller ve malzemeler zamanla evrim geçirmiş, ışıltılı pavé elmasların yerini bazen aquaprase, rodolit ve sedefin zarif tonları almıştır.


Pembe kuvarsın pastel tonları, hem modern hem de zarif bir görünüm ile yüzüklere, bileziklere, kolyelere ve küpelere sıcak bir ışıltı katıyor.


İkonik Serpent Bohème Yüzük

İkonik Serpent Bohème yüzüğü, daha yumuşak bir tasarımla yorumlanıyor. Koleksiyonun imzası haline gelen burgulu bant, pembe altının sıcak tonlarını vurgulayan bir pembe kuvars gözyaşı damlasıyla süslenmiştir. İki Serpent Bohème pırlanta motifi, pembe altın boncuklarla çevrili pembe kuvars gözyaşı damlasını aydınlatıyor.


Serpent Bohème Kolye

Serpent Bohème kolye ucu, tek renkli tonlarda üretilmiştir. Bir ucunda yuvarlak kesim pırlanta, burgulu pembe altın bir halat zincir üzerinde zarifçe durmaktadır. Diğer ucunda ise pembe kuvarsın yumuşak tonları, ikonik gözyaşı damlası tasarımıyla harmanlanmıştır.


Serpent Bohème Bileklik

Pembe altın boncuklarla çevrilmiş pırlanta kaplı gözyaşı damlası ve pastel renkli pembe kuvars damlası, burgulu bir bileklik üzerinde birbirini dengeliyor. Toka içermeyen Serpent Bohème bileklik, bileğe kolayca takılıp çıkarılabilir.Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page