top of page

Bulgari Bu Noel Herkesi Mucizelere İnanmaya Davet Ediyor

Bulgari, senenin başında yayınladığı ‘Unexpected Wonders’ (Beklenmedik Mucizeler) adlı kampanyasının ardından şimdi de ‘I Believe in Wonder’ (Mucizelere İnanıyorum) kampanyasını lanse ediyor.Markanın merkezi ve ilham kaynağı olan Roma’da çekilen kampanya, beklenmedik güzellikleri doyasıya yaşamaya ve bu ruhu paylaşıp başkalarına ilham vermeye davet ediyor.


Sezonun sihirli havasını yansıtan kampanya, ışıltılı ateşböceklerinin bir vizyonu olarak ifade ediliyor. Bu ışıltılı simgeler, evrenin gizemlerini bir ışık damlasında yakalayarak her günün sihirli anlarla dolu olduğunu hatırlatıyor.


Save The Children ve Mucizeler Zinciri


‘I Believe in Wonder’ kampanyası ilham kaynağı olmakla birlikte sonsuz bir mucizeler zinciri yaratıyor. Bulgari kampanyayı tüm alanlara taşıyarak daha iyi bir geleceğe ilham veren hareketi desteklemeyi amaçlıyor.


‘ I Believe in Wonder’ kampanyası kapsamında dünyanın dezavantajlı çocuklarını desteklemek, eğitime ve sağlık hizmetlerine erişimlerine yardımcı olmayı üstlenen Bulgari, 10 yıldan uzun bir süredir birlikte çalıştığı ‘Save the Children’ kuruluşuyla bir kez daha iş birliği yapıyor. Bu yılbaşı döneminde Zambiya’da erken yaş çocuk eğitiminin desteklenmesi, kırsal bölgelerde yaşayan ve ülkenin kamu eğitim hizmetlerinden aktif bir şekilde yararlanamayan 3-8 yaş arası çocukların eğitim haklarının yerine getirilmesi amaçlanıyor.Roma’da çekilen kampanya, beklenmedik güzellikleri doyasıya yaşamaya ve bu ruhu paylaşıp başkalarına ilham vermeye davet ediyor.Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page