top of page

Bulgari'den Göz Alıcı İşbirliği

Bulgari ve BLACKPINK grubunun vokalisti LISA, sınırlı sayıda üretilecek BVLGARI BVLGARI X LISA saat için güçlerini birleştiriyor.


Cesur tarzlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan Güney Koreli BLACKPINK grubunun vokalisti Lisa, Bulgari ile işbirliği içinde. Bulgari ile Lisa’nın ortak tasarımı olan saat, sınırlı sayıda üretildi.


LISA, en sevdiği çiçek olan edelweiss’ı, kendi yorumuyla tasarladı. Alp dağlarının yıldızı olan ancak az rastlanan çiçek, Bulgari’nin saat üretim tesisinin bulunduğu İsviçre’ye de bir gönderme niteliğinde.


BVLGARI BVLGARI harfleri, pembe altın olarak saatin üstündeki kristalı tutan çerçevede yer alırken kadranda sadelik hakim. Yeşil, mavi ve mor tonları LISA için özel olarak geliştirildi. Değerli pembe altın, Bulgari’nin estetik imzalarından kaboşon kesim rubelit ile tamamlanıyor.


Çelik ve pembe altından üretilen bileklik kısmı parlak ve mat saten yüzeylerden oluşuyor. Quartz mekanizmalı sınırlı sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA, 33 mm çaplı versiyon için 700 ve 23 mm çaplı versiyon için 300 adet olmak üzere limitli edisyonlar olarak sunuluyor.

Commentaires


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page