top of page

Bulgari’nin Yeni Üyesi: Lashana Lynch

Bulgari, ailesine katılan son ismin ünlü oyuncu Lashana Lynch olduğunu duyurdu.


Oyunculuğuyla isminden sıkça söz ettiren Lashana Lynch, şu anda Bob Marley’in eşi ‘Rita Marley’ rolünü oynayacağı Bob Marley biyografisiyle anılıyor.


Bulgari’nin, 2023 yılı boyunca tüm faaliyetlerini desteklemek için Birleşik Krallık pazarını temsil edecek oyuncu, 2021'de No Time To Die adlı James Bond filminde 'Nomi' rolünü canlandırdı. Bu rol Lashana Lynch'e BAFTA'nın prestijli "EE Rising Star" Ödülünü kazandırdı.


Bulgari’nin İcra Kurulu Başkanı Jean-Christophe Babin, Lashana Lynch ve Bulgari’nin uyumunu şu sözlerle ifade etti: "Lashana Lynch’nin doğal zarafetle birleşen olağanüstü güçlü karakteri, Bulgari markasının İngiltere’deki elçisi olma değerine sahip. Cesur, güçlü ve kendine güvenen bir kadını temsil eden, yeteneği ile nasıl öne çıkacağını bilen bir aktris. Etkileyici kişiliği, mücevherlerimizi ve saatlerimizi yorumlamak için mükemmel bir uyum içinde. Lashana Lynch'i Bulgari ailemize katmaktan onur duyuyoruz."


Lynch ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: " Bulgari'nin detaylara gösterdiği özen bende hayranlık uyandırdı. Her biri mutlak bir sanat eseri ve benzersiz tasarım ifadesinin gerçek bir temsilidir. Canlı değerli taşlar kullanmaları, var olan işçiliği sürekli olarak yükseltiyor. Bir kadın olarak, giydiklerimden güç almak ve ilham almak istiyorum ve Bulgari'nin zamansız ve ayırt edici mücevherleri, bana değerimi estetiğimle eşleştirmeyi her zaman hatırlatıyor. Bulgari ile bu alanlarda çalışmayı dört gözle bekliyorum."


תגובות


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page