top of page

Cartier Libre: Tressage ile Yaratıcılığın Sınırları Aşılıyor

Cartier Libre, yaratıcılığın sınırlarını zorluyor ve gelenekleri sarsıyor. Her yıl yeni bir koleksiyonu ile geleneklere meydan okuyan Cartier, radikal parçalar çıkarabilmek için benzeri görülmemiş bir ilhamdan yararlanıyor.


Bu yılki sınırları zorlayan koleksiyon: Tressage!


Tressage koleksiyonu üç farklı estetiği bir araya getirerek hacim, kontrast ve altın işçiliğini yeniden yorumluyor. Markanın ilk kreatif direktörünün Jeanne Toussaint'in 1933'ten beri ortaya koyduğu öğeler, Cartier’in özgün tasarımlarını oluşturuyor.


Cartier’in ilk kreatif direktörü Jeanne Toussaint, tasarımları genişletmeye başladı. Mercan ve turkuaz gibi taze renk şemalarına yoğun bir şekilde kullandı. Markanın kimliği, zaman geçtikçe bu yaratıcı esnekliğe daha da bağımlı hale geldi. Tressage koleksiyonu da bu güçlü izlerin ağırlığını taşıyor.

Jeanne Toussaint

Tressage, ilk kez bir mücevher serisi sunarak Cartier Libre için yeni bir dönemi işaret ediyor. Koleksiyon, cömert hacimleri ve baştan çıkarıcı dokunsallıkları, etkileşime davet ederek duyguları harekete geçiriyor. Bu duygular, sürekli evrim halindeki yaratıcı bir alan için umut verici bir başlangıçtır.


1. 2. 3.

1. Sarı altın ve pırlanta kullanılarak tasarlanmış Tressage yüzük

2. Sarı altın kullanılarak tasarlanmış Trassage bileklik

3. Bükülmüş mercan, örgülü elmaslar, sarı altın ve pembe altından tasarlanmış Tressage yüzük


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN