top of page

Dior'un Büyüleyici Bahçeleri

Dior, en yeni yüksek mücevher koleksiyonu "Les Jardins de la Couture"ü Como Gölü'nde düzenlediği özel bir davet ile tanıttı.

İtalya’da bulunan Como Gölü’nde lansmanı gerçekleştirilen koleksiyon, Dior Joaillerie'nin kreatif direktörü Victoire de Castellane tarafından tasarlandı. Christian Dior'un büyüleyici bahçelerine saygı duruşunda bulunan koleksiyonun lansmanında,170 parça sunuldu.


Christian Dior'un özel tasarımlara olan tutkusu, botaniğe olan düşkünlüğü ile birleştirildi ve ortaya birbirinden eşsiz parçalar çıktı. Dior Joaillerie'nin kreatif direktörü Victoire de Castellane, bu eşsiz parçalardan oluşan koleksiyonu, doğa ile Dior’un arasındaki etkileşimden yola çıkarak hazırladı.İtalya'nın en göz alıcı göl kıyısı Como Gölü'nde tanıtılan yeni koleksiyon, Christian Dior'un çocukluğunun geçtiği üç bahçeye (Granville, Milly-la-Forêt ve La Colle) atıfta bulunuyor.

Saygı duruşu niteliğindeki yeni mücevherler; yemyeşil yapraklar, taç yaprakları ve çiçek motifleri ile bir araya geliyor. Somut formu ile büyüleyici bir etki yaratan parçalar, asimetrik yapılar ile tasarlandı.


Çok yönlülük tüm koleksiyonun ana temasıdır - yüksek karatlı taşlar sökülüp broş olarak takılabilir, yüzükler birkaç parmağa takılabilirken altın boncuklu iplikler, özel tasarımlardan oluşan koleksiyonun en gösterişli parçalarıdır.


Commentaires


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page