top of page

David Yurman ve Scarlett Johansson Mücevherleri İyilik İçin Tasarladı

Ünlü mücevher markası David Yurman ve marka elçisi Scarlett Johansson, Lower Eastside Girls Club of New York ( Aşağı Doğu Yakası Kızlar Kulübü - LESGC ) ile çalışmalarını sürdürüyor. İş birliğine özel olarak hazırlanan David Yurman mücevherleri ve Johansson’a özgün tasarımlar, New Yorklu genç kadınlar için satışa sunulacak.

David Yurman ve marka elçisi Scarlett Johansson’ın el ele verdiği organizasyonda, koleksiyonda yer alan ‘fıstık yeşili kablo bilezik’ satışından elde edilen net karın yüzde 100’ü, Johansson’ın tasarımlarından ise elde edilecek karın yüzde 20’si LESGC’ye bağışlanacak.


STEM, sanat, dijital medya, ses, sağlık, sivil katılım ve liderlik kavramlarını kapsayan LESGC kuruluşu, eğitim yoluyla etkileşimde bulunduğu gençlerin zihniyetini yükseltmeye odaklanıyor.


LESGC ile sürdürülen iş birliği, mücevher severlere şık mücevherler sunarken aynı zamanda harika bir amacı destekliyor. Markanın ikinci kez iş birliğine gittiği LESGC, yıl boyunca yenilikçi programlama ve mentorluk yoluyla New York’da genç kadınları güçlendirmeyi amaçlıyor.


Scarlett Johansson’a ait tasarımların arasında 18 ayar sarı altın Yay burcu muskası, pırlantalı nazar muskası, zümrüt ve gümüş Pave pembe yüzük ve son olarak Carlyle halka küpeler yer alıyor.


Johansson'ın yöneticiliğini üstlendiği koleksiyon, 13 Nisan - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında David Yurman'da satışa sunulacak.Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page