top of page

DIANOOR DIAMOND SYSTEM GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Değerli taş kategorisinin önde gelen firmalarından biri olan ve inovatif çalışmalarıyla öne çıkan Dianoor Istanbul Jewelry Show’da ziyaretçilerini ağırladı. Yeni nesil pazaralama aracı olarak tanımlanan Dianoor Diamond System’i de geniş kitlelere tanıttıklarını ve gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten Dianoor Firma Sahibi Serkan Gökpınar fuarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.


‘’Uzun bir aradan sonra düzenlenen ilk fuarı geride bıraktık. Yaklaşık 2 yıl gibi bir süredir fuar olmadığı için bu fuarla ilgili beklentilerimiz yüksekti. Geride bıraktığımız süreçte pırlanta pazarının %30 - %35 oranında büyüdüğünü söyleyebiliriz. Pazarın büyüdüğünü gelen ziyaretçi sayısından ve ziyaretçilerin talebinin artmış olmasından da anlayabiliyoruz. Pırlanta kategorisinde faaliyet gösteren firmalar olarak memnunuz.


Özellikle fantezi kesimlerde firmaların talepleri olduğunu gözlemliyoruz. Genel bir değerlendirme yapmak gerekirse oldukça verimli bir fuarı eride bıraktık.


Dianoor Diamond System

Yalnızca kuyumculara yönelik olarak geliştiridğimiz yeni nesil pazarlama sistemi Dianoor Diamond System’e gösterilen ilgiden de son derece memnunuz. Bu sistem application ve web’de çalıştığı gibi tablet uygulamasına da sahip. Kuyumcular Amerika’dan Çin’e kadar tüm çıplak taşları görebilir, müşterileri ile paylaşabilir ve fiyatları görüntüleyebilirler. Aynı zamanda bu sistemde 5000’den fazla mücevher stoğunu mankenli çekimleri ile birlikte görüntüleyebilirler.


İkinci el taş pazarı

Bunun yanında kuyumcular müşterilerinden gelen ikinci el taşlarını da bize satabilirler, bu konuda fiyatlama hizmeti de veriyoruz. Sistem üzerinden aynı zamanda gerçek zamanlı kur takibi yapılabildiği gibi dijital dergi modülünde de sektördeki gelişmeleri takip edebilirler. Hatta sistem üzerinde personelin eğitimlerine ciddi anlamda destekleyecek eğitim/akademi içeriği de bulmak mümkün.


Bütün kuyumcuları Dianoor Diamond System uygulamasına davet ediyoruz. Hemen üye olsunlar ve kullanmaya başlasınlar.


Dianoor ailesi olarak biz bir fuar firmasıyız. Fuarlarımızın işlerimizi büyüttüğüne inanıyoruz. Mart ayında erçekleştirilecek olan İstanbul Jewellery Show’a da katılacağız. Bu fuarda da yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve uygulamamız Dianoor Diamond Sytsem ile yer alacağız. Mart fuarından beklentimiz yüksek.’’

Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page