top of page

Dubai’de Yeni bir Mücevher Fuarı Başlıyor
Geçtiğimiz Eylül ayında Hong Kong’ta yaptığı fuarın ardından Informa şimdi, Dubai’de yeni bir fuar başlatmak için İtalya’da düzenlenen Vicenza Oro’nun organizatörü Italian Exhibition Group (IEG) ile bir araya geldi. Görüşmede Dubai’de yeni başlatılacak fuarın temelleri atıldı ve detayları belli oldu.

İnforma ve İtalian Exhibition Group görüşme sonrası yaptıkları açıklamada, Dubai Mücevher, Değerli Taş ve Teknoloji (JGT) Fuarı’nın ilk etkinliğinin 22-24 Şubat tarihleri arasında, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşeceğini söyledi. Dubai Multi Commodities Center (DMCC) ile partnerlik şeklinde olacak olan etkinlik, IEG’nin VOD Dubai Uluslararası Mücevher Fuarı’nın yerini alacak.


JGT Dubai, Informa’nın etkinlik portföyünden, dijital platformlarından, medya birikiminden, IEG’nin de kaynaklarından, hedeflerinden ve derin yerel bilgisinden yararlanma şansına sahip olacak.

Yeni fuarda B2C olmayacak.

IEG CEO’su Corrado Peraboni, bir lansmanda VOD’den farklı olarak, “Fuar artık sadece B2B (işletmeden işletmeye) şeklinde olacak, fuarda B2C (işletmeden tüketiciye) bir bölüme sahip olmayacağız” dedi. “Altın, mücevher ve değerli taşların yanı sıra teknolojimiz de olacak. Bu farklı bir şey. Gerçek bir uluslararası etkinlik yaratmak için Informa ile birlikte çabalarımızı ortaya koymaya çalışıyoruz” diye ekledi.

Informa ayrıca yeni sergide Mücevher Dünyası Ödüllerini (JWA) sergileyecek ve fuar sırasında JWA Dubai’nin açılışını gerçekleştirecek.

Σχόλια


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page