top of page

Duyguların Senfonisi: Bulgari DIVAS' DREAM

Bulgari’nin küresel elçisi Anne Hathaway, Divas Dream koleksiyonuyla bir araya gelerek günlük hayatta kullanılabilecek tasarımlara kendi ışıltısını katıyor.

Sıra dışı kadınların zarafetini ve enerjisini öne çıkarma fikriyle doğan yeni mücevher koleksiyonu Divas Dream, Anne Hathaway’ın canlı ruhu ve cazibesi ile birleşiyor.


Günlük anları, neşeli ve sıra dışı bir yaşantıya dönüştürmeyi vaat eden koleksiyon, Bulgari’nin yüksek mücevher serilerinden yararlanıyor. 18 karat pembe altından tasarlanan mücevherler, değerli ve sofistike parçalarla zenginleşiyor.

Çağdaş kadınların sembolü olan kolyedeki yakutların, elmasların ve incilerin görkemli kombinasyonu, Anne’nin duygularını, canlı renklerin neşeli bir senfonisinde ifade etmesine yardımcı oluyor.


Bulgari, yelpaze şeklindeki kolyeyi, pavé elmaslardan oluşan bir arka plana yerleştirilmiş sedef yapraklarla yeniden yorumluyor.


Renkler, ışıklar ve dokular, sonsuz zarafet ve ihtişamla her anı neşeyle aydınlatan zamansız bir çekicilik yaratmak için bir araya geliyor.

Divas Dream kolye, Bulgari’nin farklı şekillerde ve durumlarda takılabilecek iki farklı uzunluk ve giyilebilirlik sunabilen bir kolye yaratan harika işçiliğini sergiliyor.
Commentaires


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page