top of page

Elmas Endüstrisini Bir Araya Getiren Etkinlik: Uluslararası Elmas Haftası

2023 İsrail Uluslararası Elmas Haftası, 27- 30 Mart tarihleri arasında heyecan verici etkinliklerle gerçekleştirildi. İsrail Devleti’nin elmas kutlaması olarak bilinen etkinliğinin ev sahipliğini İsrail Elmas Borsası üstlendi.

İsrail Uluslararası Elmas Haftasının ilk gününde gerçekleştirilen İsrail Elmas Konferansı, elmas ve mücevherat endüstrisinin liderlerini bir araya getirdi. Bugün ve gelecekte sektörü ilgilendiren konuların tartışıldığı etkinlik, bir zirve toplantısıdır.


İsrail Devlet Başkanı Isaac Herzog tarafından açılışı yapılan konferansın sunuculuğunu elmas analisti Edahn Golan üstlendi. Söyleşilerin, profesyonel panellerin ve büyüleyici konferansların yapıldığı günün ardından heyecan verici ağ kurma fırsatı, İsrail Uluslararası Elmas Sergisi ile devam etti.

2023 versiyonu, tüm fuarları geride bıraktı!

28 - 30 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Elmas Fuarı, İsrail Elmas Borsası’nın ticaret katında düzenlendi. Çok çeşitli ürünlerin yer aldığı sergide yüzlerce İsrailli ve uluslararası elmas satıcıları yer aldı.


Geçmişte olduğu gibi dünyanın dört bir yanından yüzlerce elmas alıcının katıldığı etkinliğe, 40'tan fazla ülkeden 450 alıcı, katılım gösterdi.


Uluslararası elmas takviminde yıldan yıla büyüyerek köklü bir gelenek haline gelen fuar, 2023 versiyonu ile hepsini geride bıraktı!


Ve son olarak İsrail Elmas Haftası kapsamında düzenlenen 40. Dünya Elmas Kongresi 28- 30 Mart tarihleri arasında, İsrail’in Ramat Gan kentinde gerçekleştirildi.


Her üç yılda bir düzenlenen Dünya Elmas Kongresi, Dünya Elmas Borsaları Federasyonu (WFDB) tarafından düzenlenmektedir.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page