top of page

En Özel Günler İçin "SO CHIC Bİ’ HEDİYE YETER"

Ülkemizin ilk konsept mücevher mağazalar zinciri olan So CHIC; yıllardır yılın en özel günlerinde ve kişilerin özel anlarında binlerce muhteşem hediye alternatifi sundu. Unutulmaz izler bırakmak isteyen, özel hatıra olsun diyenler So CHIC ile kalıcı hediye seçmenin mutluluğu yaşadılar.


“Bir hediyem olsun bir hatıram olsun ama öyle bir şey olsun ki yıllarca unutulmasın” işte bu duygu ve düşüncelerle So CHIC mücevher mağazasına giriş yapan binlerce kişi, yüzlerce alternatif arasında kolaylıkla seçim yapabilmenin mutluluğunu yaşadılar. İster pırlantalı mücevherleri ister altın mücevherleri isterse gümüş mücevherleri olsun So CHIC; 20 yılı aşkın süredir özel hediye arayanların vazgeçilmez adresi oldu.


Sezgin Group ve So CHIC Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; So CHIC bünyesinde ürün satın alan kişilerin %50’sinin erkekler olduğunu söyledi.

Bu tablo ışığında erkeklerin sevdikleri için hediye alımında So CHIC çatısı altında çok kolaylıkla aradıklarını bulduğunu kaydeden Hakan Sezgin; “Markamız ilk yola çıktığında, özellikle farklı ve unutulmaz hediye almak isteyenleri hedefledi. 20 yıllık süre içinde binlerce So CHIC müşterisi sevdiklerine binlerce hediye sundu. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi yılın özel günlerinde işlem hacmimiz çok ciddi artışa geçiyor. Kısacası So CHIC mağazalarında hediye seçmek çok kolay ama aynı zamanda birbirinden güzel mücevherler arasında hediye seçmek çok zor” diye konuştu.


Her yıl, yılın özel günleri için farklı temalar içeren, ulaşılabilir mücevher koleksiyonları çıkardıklarını, aralık ayında So CHIC parfüm koleksiyonu çıkartarak mağazalarında satışa sunduklarını sözlerine ekleyen Sezgin; So CHIC The Gems Parfüm Koleksiyonunun büyük ilgi çektiğini anlattı. Yılbaşı dönemini de içine alan yakın zaman önce ulusal medyada yayınlanan yeni So CHIC reklam filmi ve jingle’ın büyük beğeni topladığını, So CHIC’ın yeni yılda hem ülkemizde hem de yurtdışında yeni mağazalarla büyümeye devam edeceğini dile getirdi.Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN