top of page

EREN HAS GRUP HER ZAMAN ÜRETİCİLERİN DESTEKÇİSİ

Oldukça yoğun bir yaz mevsimini sektörümüz geride bıraktı. Uzun bir aradan sonra yaz mevsimi boyunca kuyum ticareti, altın ve mücevher takı satışları üst seviyelerde gerçekleşti. Yaşanan olumlu gelişmeleri yakından takip eden Eren Has Group; üreticinin yoğun mesaisine zamanında has maden tedarikleriyle tam destek sundu. İyi günde kötü günde sözde değil özde hizmetin değişmeyen adresi EHG; yine mutlu sona EREN ticaretlerde aracı oldu…Altın fiyatlarının istikrarlı seyri, pandemi nedeniyle yapılmayan ve bu yıla ertelenen düğünler; gurbetçilerin takı alışverişlerini arttırmaları gibi etkenler kuyum ticaretini, takı satışlarını üst seviyeye çıkardı. Yaz boyunca yaşanan hareketliliğin, Sonbahar’da da düğünlerin etkisiyle devam etmesi bekleniyor. Eren Has Group Genel Müdürü Nurettin Özmen; yaptığı açıklamada geçen yılın yaz mevsimine göre çok daha hareketli geçen kuyum ticaretinin, İstanbul Jewellery Show’un olumlu etkisiyle yılsonuna kadar sürmesini beklediklerini söyledi.


Amerika ve İtalya’da düzenlenen kuyumculuk fuarlarının ardından İJS’nin 7 Ekim’de kapısını açmasının herkes için iyi sonuçlar doğuracağına inandığını kaydeden Nurettin Özmen; “Özellikle Arap Dünyasından çok sayıda alıcının İstanbul’a geleceğini düşünüyorum. İki yıldır canlı alımlar yapılmadı ve yeni model ihtiyacı üst seviyeye çıktı. Ben Ekim İJS’nin beklenenin de üstünde iyi geçeceğini ön görüyorum. Fuar boyunca müşterilerimizi ziyaret edeceğiz. İJS’nin Mart ayağında ise yine katılımcı kimliğimizle yer alacağız” diye konuştu.


EHG’nin, kadrosuna yeni katılanlarla çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini sözlerine ekleyen Genel Müdür Nurettin Özmen; 20 yıllık tecrübeleriyle kuyum ticaretinin içinde bulunanların önünü aydınlatmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page