top of page

Her Zamankinden Daha Uluslararası: INHORGENTA MUNICH

Avrupa’nın önde gelen mücevher, saat ve değerli taş fuarlarından biri olan uluslararası INHORGENTA MUNICH Fuarı, 24-27 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek. Türkiye’den de firmaların katılacağı fuar, yaklaşık 800 katılımcı ile bu yıl her zamankinden daha uluslararası olacak.


INHORGENTA'nın Fuar Direktörü Maritta Lepp, “INHORGENTA MÜNİH’e katılım her zamankinden daha uluslararası hale gelecek şekilde büyüyor. 800 katılımcıdan oluşan fuarın yüzde 48’i yurt dışından kayıt yaptırdı’’ diyerek 2022’de gerçekleşen fuarda 732 katılımcının yüzde 45’inin yurt dışından olduğunu hatırlattı.


İtalyan kuyumculuk şirketleri; Damiani, Cielo Venezia 1270 ve World Diamond Group fuarda ilk kez yer alacak. Almanya'dan Christ; Esprit, Jette Joop, Guido Maria Kretschmer ve Favs markalarıyla prömiyerini yapacak.
Yeni uluslararası ortak pavyonlar


Sektör derneği Francéclat tarafından organize edilen Fransız ortak pavyonu, saat markalarını (YEMA, Pierre Lannier, BRISTON, Lip, Beaubleu, Montres Michel Herbelin ve March LA.B) Salon A1'de bir araya getirecek.
İtalya'dan; Misis, Nuova Jolly Oreficerie, Graziella Group, Vintage Bijoux SAS di Petrone Cosmo, Sara Preziosi, F.LLİ Moraglione, Boccadamo, Gieffe, Magalini Franco, GİA, Fab Gobbetti, Gold Chains, Fonsi ve Mario Porzio markaları, kendilerini Salon B2 ‘Elegance & Lifestyle'daki ortak bir pavyonda tanıtacaklar.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page