top of page

İHRACATTA “ALTINBAŞ” DÖNEMİ


Mücevher dünyasının lider markası Altınbaş, Jewellery Antalya’da dünyanın dört bir yanından gelen yabancı alıcılarla bir araya geldi. Altınbaş’ın altın ve pırlantalı mücevher koleksiyonları ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.


Mücevher İhracatçıları Birliği’nin ev sahipliğinde ikincisi düzenlenen olan Jewellery Antalya, 7 - 11 Ocak 2022 tarihlerinde Rixos Sungate Hotel'de ziyaretçilerine kapılarını açtı.


Altınbaş’ın Göz Dolduran Koleksiyonları ‘Jewellery Antalya’da Yoğun İlgi Gördü


Jewellery Antalya’ya katılım sağlayan mücevher sektörünün lider markası Altınbaş; yenilikçi, estetik ve göz dolduran tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturdu. Altınbaş’ın birbirinden değerli, özenle tasarlanmış ve ince düşünülmüş detaylara sahip Denge, Yansıma, Kiswa ile Baget Koleksiyonları Jewellery Antalya’da yoğun ilgi gördü.


Altınbaş’tan İhracatta Büyüme Odaklı Yeni Atılımlar


Yurt içinde ve yurt dışında 150’den fazla mağazası ile varlığını sürdüren, başta AB ülkeleri olmak üzere ABD ve Kanada’ya mücevher ihracatı yapan Altınbaş, Jewellery Antalya’da tasarımlarını sunmanın yanı sıra büyüme odaklı yeni ihracat projeleri ile ilgili toplantılar gerçekleştirdi. Görüşmeler sonucunda yapılacak olan anlaşmalar ile Altınbaş; Türki Cumhuriyetler, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’da atılımlarına devam edecek.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page