top of page

İhracattaki Hedefimiz 50 Ülke

Fuarda kurduğu iş birlikleriyle satış noktası ve bayilik ağını genişlettiğini söyleyen Ediz Dereli, Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen Alım Heyeti organizasyonunun bu başarıya katkısından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.Markasının fuar performansına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ediz Dereli memnuniyetini şu cümlelerle belirtti: “Geçen fuara 33 satış noktası ve bayilik ile fuara girip 55 satış noktası ile çıkmıştık. Bu fuara 80 küsür satış noktası ile girdik, fuarın 3. günü itibariyle 100 satış noktasını geçtik. Yurt dışında 15 bayiliğimiz oluştu. Miami’den Londra’ya Estonya’dan Litvanya’ya Avusturya’dan Hollanda’ya her yerde satış noktalarımız ve bayiliklerimiz oluştu. Biz gelişmelerden çok memnunuz.”


Alım Heyeti'nden Aldığımız Dönüşlerden Memnunuz


“Bu teveccühten çok mutluyuz, özellikle diğer stanttaki arkadaşları gezip bilgilerine başvuruyoruz hepsinden aynı sözleri duyuyorum. ‘Bizim için mart fuarı çok önemliydi ama ekim fuarı neredeyse mart fuarını geçti’ diyorlar. Hem gelen ülkelerin sayılarının fazlalığı, çeşitliliği hem gelen müşterilerin kalitesi arttı. Çok ciddi alıcılar var, iki gün boyunca mal alan alıcılar var, çeşitlilik çok iyi. Alım heyetleri için biz çok çalıştık, dönüşlerden çok memnunuz.”


Her Şey Kendi Bünyemizde


“Hindistandan, Tayland’dan taş aldığımız her yerden taşları kendi ofislerimiz içerisinde alıyoruz, Türkiye’ye getiriyoruz. Atölyemizin içerisine girdikten sonra etiketlerden bayiliğe kadar her şey kendi bünyemizde yapılıyor. Biz ve bayilerimiz her türlü avantajı yansıtıyoruz. Biz bu avantajı hissediyoruz, dışarıda hiç bir şey kalmıyor. Bu sayede bayilerimiz ürün tedariği, fiyat avantajı ve devamlılığı aynı anda bulabiliyorlar.”


2023 hedeflerinde ‘büyümeyi devam ettirmek’ olduğunu belirten Ediz Dereli, “2023’ü yaklaşık 200 satış noktası ve 25 mağaza ile bitirmek istiyoruz. Üretim bandımızı geliştirmek istiyoruz. Koleksiyonlarımızı ve kataloglarımızı arttıracağız. İhracattaki hedefimiz ise 50 ülke” diye konuştu.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page