top of page

ISTANBUL JEWELRY SHOW’UN SPONSORU HRD ANTWERP YENİLİKÇİ PROJELERLE YANINIZDATüketiciye yönelik sertifika tanıtımlarına hız veren kurum aynı zamanda perakende mağazacılıkta çığır açacak Trust App uygulaması ve yenilenen eğitimleri ile de sektörün yanında yerini alıyor.


1973 yılında, Belçika’da, elmas sektörünün aktivitelerini düzenlemek ve bu aktiviteleri en iyi şekilde kullanmak amacıyla kurulan HRD Antwerp, Türkiye pazarındaki projelerini ve etkinliklerini, elmas ticaretinden gelen yaklaşık altı asırlık deneyimi ile birleştirerek, sektörün yararına sunuyor. Sofistike ekipmanlarını, 600 yıllık köklü gelenekleriyle harmanlayıp, hazırladığı sertifikalar sayesinde güvenle ticaret yapılmasını sağlıyor.


Dünyanın en önemli mücevher fuarlarından biri olan Istanbul Jewelry Show’da sponsor olan HRD Antwerp, bir taraftan sektörün saygınlığını korumak amacıyla yaptığı tüketiciyi bilinçlendiren tanıtımları ile, diğer taraftan mücevher mağazacılığında saygın, güvene dayalı ve çağa ayak uyduran teknolojik uygulamaları ve eğitimleri ile çalışmalarına devam ediyor.


Kurum, tüketicilere yönelik tanıtımlarında aldıkları mücevherden emin olmaları için tarafsız bir uluslararası kurum olan HRD Antwerp sertifikasının sorulmasını vurguluyor. Aynı zamanda baget pırlantalara da sertifika verildiğini, suyolu gibi çok taşlı mücevherlere de tek bir mücevher sertifikası yapıldığını, uluslararası laboratuvar sertifikası sahibi olmanın yüksek bedeller gerektirmediği gibi bilinmeyen veya yanlış bilinen konularda da tüketiciyi bilinçlendirmeye devam ediyor. Bu çalışmaların sonucu, artık direk tüketiciden gelen yoğun sertifika talebiyle alınıyor.


HRD Antwerp ile en iyisinden öğrenin!


HRD Antwerp, dünya çapında saygınlık simgesi olan pırlanta ve renkli taş eğitimlerinin yanında, içeriğini devamlı güncellediği perakende satış sertifika programlarıyla da yenilikçi konumunu sürdürüyor. Mağaza çalışanlarının satış yetkinliklerini geliştirirken, satış için dinleme, satın alma mesajı alma, hikayeleştirme, ve satış mesajı ile kapama konularını içeren programla satışta mükemmelliğe ulaşmasını sağlıyor. Çalışan ve yöneticilere kişisel gelişim, koçluk, yönetici yetiştirme programlarının ve eğitimlerinin tasarlanması üzerine uzun yıllar üst düzey kurumlara hizmet veren HRD Antwerp Eğitim ve Gelişim Yöneticisinin stres yönetimi, satış, satış koçluğu, problem çözme & karar verme, ikna ve çatışma yönetimi, takımdaşlık konularındaki deneyimi, eğitimlerin alışılmışın dışında bir kimliğe bürünmesini sağlıyor.


Trust App; mücevher satışında devrim


Sektörümüz için özel olarak geliştirilen ve tabletlerden rahatlıkla kullanılabilen hem teknik hem de satış argümanları ile beslenen ve sürekli geliştirilen TrustApp, satış danışmanlarının satış süreci boyunca her adımda yanında olan en büyük yardımcısı.


Toptan ve perakende mücevher sektöründe yenilikçi projelerini sürdüren HRD Antwerp, mücevher sektöründe alıcı ve satıcı arasındaki güven bağını güçlendirerek süreci şeffaflaştırmaya devam ediyor. Bu noktada, mücevher satış sürecinin her aşamasında perakendecilere destek oluyor, bunu sağlamak için hazırlanan Trust App da satışların daha etkili, daha kolay ve daha güvenli olması için geliştirilmiş yenilikçi bir uygulama. Tablet üzerinden, satış sürecinin başından itibaren interaktif bir şekilde pırlanta ve mücevherlerin anlatılmasını sağlıyor, teknik kıyaslamaları rahatlıkla sunulmasına imkan veriyor ve müşterilerin ihtiyacına göre yönlendirme yapabiliyor. Müşterilerin, pırlantalar hakkında hiç bilgisi olmasa dahi TrustApp ile sunulan pratik bilgileri paylaşmak, satış sürecini kolaylaştırıp hızlandırıyor.Comentários


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page