top of page

JGT Dubai Büyüyor

Uluslararası fuar takviminin önemli etkinliklerinden biri de henüz yeni bir fuar olmasına rağmen konumu itibariyle, JGT Dubai. Bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek olan fuar; küresel katılımcıları ticari alıcılar ile daha büyük ve daha iyi bir deneyimle, 12-14 Şubat tarihlerinde, Dubai Dünya Ticaret Merkezinde bir araya getirecek.


JGT Dubai, büyük markalara ve küçük işletmelere pazarın merkezine doğrudan, yüz yüze bir yol sağlayarak pandemi sonrası ikinci kez kapılarını açmak için hazırlanıyor. Mücevherat sektöründeki önemli oyuncuları bir araya getiren JGT Dubai, katılımcılarına önemli bağlantılar kurabilme fırsatı sunuyor.


Alıcı tabanı; Orta Doğu, Hindistan, Rusya, Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve diğer ticari profesyonellerden oluşan JGT Dubai, bu bölgelere çalışan Türk firmaları için de önemli bir durak. 4 milyar tüketiciden oluşan bu hızlı büyüyen pazarların tümü, Dubai'den yedi saatlik uçuş süresi uzaklığında.


JGT Dubai Stant Alanı için Yoğun Talep görüyor


Fuar, satın alma sezonuna güçlü bir başlangıç ​​yapmayı uman uluslararası tedarikçilerden stant alanı için yoğun talep görüyor. JGT Dubai, ikinci edisyonunda 20'den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 400 büyük tedarikçinin en son tekliflerini sunmayı hedefliyor ve bu rakam, 2022'deki açılışa kıyasla katılımcı sayısında en az %30'luk bir artışı temsil ediyor.


JGT Dubai’ye Türkiye’den katılacak firmaların listesinde; Zen Diamond, Arpaş, Tekin Seyrekoğlu, Golden Line, Bulunmaz, Petek Silver, Pala Jewellery, Uniway 3D Technologies, Mak Makina gibi firmalar yer alıyor.


JGT Dubai, dünyanın en büyük mücevher fuarları Hong Kong Fuarının organizatörü Informa ve Vicenzaoro arkasındaki IEG tarafından ortak bir girişimle organize ediliyor.
Comentários


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page