top of page

JGT Dubai Daha İyi Bir Deneyimle Gerçekleştirildi

Uluslararası fuar takviminin önemli etkinliklerinden birisi olan Dubai Mücevherat Değerli Taş ve Teknoloji (JGTD), 12-14 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi.Küresel katılımcıları, ticari alıcılar ile daha büyük ve daha iyi bir deneyimle bir araya getiren JGTD, Dubai Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirildi. Mücevherin ve teknolojinin buluştuğu fuarda uzun süreli bağlantılar kuruldu.


Etkileyici ürün lansmanları ile kapılarını açan JGT Dubai, iş birliği içinde olan kuyumcular ve katılımcıların tanışmasına aracı oldu. Bu yıl 2.si gerçekleşen JGT Dubai, geçen seneye oranla gösteri salonunu yüzde 46 oranında genişletti.


Birçok Ülke Uluslararası Pavyonlar Kurdu

Uluslararası katılımların gerçekleştirildiği fuarda, 350 katılımcı yer aldı. Katılımcıların yüzde 75’i, 24 farklı ülkeyi ve bölgeyi temsil ediyor. Brezilya, Kolombiya, Hong Kong, Hindistan, İsrail ve İspanya; bayrakları altında uluslararası pavyonlar kurarken, kollektif gücü vitrinlerine yansıtan ülkemiz de JGT Dubai’de yerini aldı. En çok katılımcı ile fuarda aktif olan ülke, 70 firma ile İtalya oldu.


JGT Dubai Birinci Sınıf Tedarikçileri Bir Araya Getirdi

Informa Markets Kıdemli Başkan Yardımcısı David Bondi, ‘’Dünyanın dört bir yanından ortaklarımızı ve arkadaşlarımızı yeniden ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yılın en etkili B2B mücevher etkinliklerinden biri olan JGT, birinci sınıf tedarikçilerin bulunduğu bir yerdir’’ dedi.


Bir sonraki JGTD Fuarı, 6-8 Şubat 2024 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirilecek.Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN