top of page

Julia Roberts ve Precious Lace: Kişiselleştirilmiş Mükemmellik

Chopard’ın heyecan verici 'Chopard Loves Cinema' kampanyasının son sürümünde, marka elçisi Julia Roberts, mücevher evinin ‘Precious Lace’ koleksiyonu ile yeni bir yaşam sanatını canlandırıyor.

Hafif, lirik ve son derece kadınsı olan pırlanta ve altının kıymeti, her gün ve her durum için lüks bir şekilde giyilebilir hale geliyor. Zahmetsiz tasarımlar, zanaat becerilerini yeni bir mücevher vizyonuyla gözler önüne seriyor.

Yeni Bir Vizyon

Chopard, dantelin hafifliğinden ve beyazlığından ilham alan nihai stilistik imzasını; hafif, canlı ve son derece kadınsı ‘Precious Lace’ koleksiyonu ile atıyor.


Markanın, büyüleyici Chopard Loves Cinema kampanyasında Julia Roberts'ın yeni bir yaşam sanatını paylaştığı son bölümü, pırlantanın kıymetini ve dantelin lüksünün daha erişilebilir hale geldiği betimliyor.


İnce antika dantellerin; çiçek desenlerini, kıvrımlarını, girdaplarını ve kenarlarını yansıtan kumaşın inceliği, Chopard’ın kendi zanaatkârlarının üstün becerisini sergilerken, ince bağlantıları ve havadarlığı pırlantaların ışıltısını vurgulayan altın işçiliğinin aşırı hassasiyeti ile kopyalanıyor.

Chopard'ın atölyelerinde el işçiliğiyle üretilen bu mücevherler; her gün, her durum ve her kadın için kişisel mücevher hazineleridir.


Yıldızın pozitif enerji yayma konusundaki kendi yeteneği gibi, ‘Precious Lace’ mücevher dünyasının bariyerleri yıkarak resmiyeti alt üst ediyor.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page