top of page

Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali, Tiffany&Co. ile Parladı

2022 Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali etkinliklerine, Tiffany&Co. kreasyonları ile süslenmiş bir dizi yıldız katıldı.


Karen Wazen
Karen Wazen

Lübnanlı-İngiliz moda girişimcisi Karen Wazen, GQ Yemeği için pavé pırlantalı sarı altın Tiffany HardWear bağlantı küpesi ve her ikisi de pırlantalı sarı altın olan iki Tiffany T yüzüğü taktı. Girişimci Karen Wazen, daha sonra Kapanış Gecesi Galasında tamamı pırlantalı sarı altın olan bir Tiffany Victoria damla kolye, küpeler, bileklik ve yüzükler seçti.


Alessandra Ambrosio

Brezilyalı süper model Alessandra Ambrosio, Açılış Gecesi Galasında sarı altından Tiffany HardWear küpeler, pırlanta desenli sarı altından Tiffany kilitli bileklik, beyaz altından Tiffany T genişliğinde pırlanta menteşeli bileklik ve beyaz altından Tiffany T pavé pırlanta kare bileklik taktı.


Jessica Kahawaty,

Lübnanlı girişimci ve model Jessica Kahawaty, pırlantalı platin renginde Tiffany Victoria dereceli kolye ve gümüş renginde halka küpeler ile ışıldadı.Khairiah Abu Laban

Kapanış Gecesi Galasına katılan aktris Khairiah Abu Laban kırmızı halıda, sarı altından üç farklı Tiffany HardWear kolye ve bileklik taktı.
Commentaires


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page