top of page

Koçak X Hadise

Güçlü karakteri ve popüler şarkılarıyla her zaman ilgi odağı olan Hadise, Koçak’sa Başka diyerek, Koçak Diamond ile bir araya geldi. Sadeliğin ve ihtişamın birleştiği reklam filminde ışıltılı mücevherler dikkat çekti.


Ünlü şarkıcı Hadise, Koçak Diamond markasıyla sağladığı anlaşmanın ardından, kendi seslendirdiği şarkı ile reklam filminde yer aldı.

Hadise’nin şık ve zarif stilinin yansıtıldığı reklam filminde, en şık modellerin tercih edildiği Koçak pırlanta koleksiyonundan pırlanta yüzük, pırlanta kolye, pırlanta bileklik, pırlanta küpe yer alıyor.

Tarzı ile tüm kadınların dikkatini çeken başarılı sanatçı, sahnelerinde ve günlük yaşamında tercih ettiği mücevherlerde Koçak’ı tercih ediyor.

Hadise’nin Sade ama İhtişamlı Güzelliğinden İlham Alıyor: Pırlanta Kolye ve Gerdanlık

Hadise’nin Koçak pırlanta kolye ve pırlanta gerdanlık seçimleri ise tıpkı Hadise’nin sade ama ihtişamlı güzellik dengesini yansıtıyor. Günlük hayat kullanımında sade ve zarif stilini yansıtan tektaş pırlanta kolye ve baget pırlanta kolye modellerini tercih eden Hadise; sahnede ise tercihini, devleşen performansını yansıtan ihtişamlı gerdanlık modellerinden yana kullandı.


Hadise’nin Güçlü Karakterinin Yansıması: Koçak Pırlanta Yüzük

Hadise güçlü ve karakterli duruşu ile tüm kadınlara ilham oluyor. Hem sahne hem günlük yaşamında sıklıkla tercih ettiği baget pırlanta yüzük ise Hadise’nin ihtişam ve ışıltısını her zaman yansıtıyor.

Hadise’nin Zarafetinin Yansıması: Koçak Pırlanta Bileklik

Zarif baget pırlanta bileklik modelleri, Hadise’nin hem sahne kostümleri hem de Koçak’tan seçtiği pırlanta takılarıyla yakaladığı uyum ile göz alıcı bir ihtişam yaratıyor.

Hadise’nin Işıltı ve Neşesinin Yansıması: Koçak Pırlanta Küpe

Hadise, gülüşündeki enerjiyi ve yüzündeki ışıltıyı taktığı pırlanta küpelerle tamamlıyor. Hadise, sade tasarıma sahip baget pırlanta küpe modellerinin yanında, ihtişamlı yönünü yansıtan sallantılı pırlanta küpe modellerini de koleksiyonuna ekledi.Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page