top of page

KRAL-İŞ: UYGUN FİYAT, KALİTELİ İŞÇİLİK

2012 yılından bu güne Nuruosmaniye’deki adresinde hizmet veren Kral-iş Montür; uygun fiyat, kaliteli işçilik sloganıyla hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Şeref Efendi sokaktaki atölyesinde ziyaret ettiğimiz Kral-İş Montür Firma Ortağı Yılmaz Senan Gegiç, üretim detaylarını, verdikleri hizmet kalitesini ve 2022 hedeflerini ekibimize verdiği röportajda anlattı.Sektördeki serüvenim ortaokul yıllarımda çıraklık ile başladı. Ailem Laleli’de büyük bir tekstil grubuydu ama benim ilgim her zaman Kapalıçarşı’dan yanaydı. Ailemden aldığım maddi gücü kuyumculuk sektörüne yönlendirdim. Ardından 2012 yılında ortağım İlyas Uysal ile birlikte güçlerimizi birleştirerek Kral-iş markasını kurduk. Uygun fiyat, kaliteli işçilik sloganıyla yolumuza her geçen gün daha da güçlenerek devam ediyoruz.


Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen sürede, İstanbul, İzmir, Ankara’da ve Anadolu’dan bir çok müşteri edindik. Bu süreçte, güçlü stoğumuz ile yerli piyasadaki müşterilerimizin taleplerini çok iyi karşıladık. Markamız Kral-İş’i diğerlerinden ayıran en büyük özellik 14 ayar montürü geniş güçlü stoğu, kaliteli işçilikle uygun fiyata sunmasıdır.


2022 yılı hedeflerimizden biri Türkiye'nin neresinden olursa olsun tüm yerli esnafımıza başarılı bir hizmet sunmak. Stoğumuzda; tektaş, beştaş, anturaj, baget, tamtur, mini set, gerdanlık, suyolu, kolye ürün gruplarının her biri 14 ayar olarak mevcuttur. Tektaş ve beştaş modellerimiz 14 ayarda 690 milyem, 18 ayarda 870 milyem; anturaj, tamtur, mini set ve fantazi ürün gruplarımız 14 ayarda 705 milyem, 18 ayar 885 milyem; su yolu, gerdanlık ve setler 14 ayarda 725 milyem, 18 ayarda 905 milyemdir.


Hem yerli hem yabancı müşterilerimiz için çok güzel bir tamtur çalışması yaptık. Bütün tamtur taş boylarını 1cmden 50 cm e kadar genişlettik. Bütün taş boylarında ve ölçülerde, 25 farklı modelde, toplamda 11.500 farklı kalıp hazırladık. Müşterilerimiz ölçüde, modelde, taş boyunda hiçbir sıkıntı çekmeden istedikleri gibi ürünlerini temin edebilirler.


İl dışında çalıştığımız müşterilerimize sağladığımız kolaylıkların başında ürünlerini Kral-iş atölyelerimizde bitirmek geliyor. Usta mıhlama kadromuzla taş dizme, rodaj, mıhlama, cila, 3D matrix çizim sağladığımız hizmetlerdendir. Mıhlama yaptığımız fiyatlar; küçük taş için 40 cent, bagetler için 90 cent.


Kral-iş ailesi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve yüksek üretim kapasitesine sahibiz. Bizimle tanışmak ve çalışmak isteyen herkesi mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page