top of page

“Loomis” İstanbul Jewellery Show’a hazır

Loomis VIT Grup Müdürü Ali Atatoprak; “İJS’ye 20 yıldır Loomis’in hizmet sunduğunu, 10 yıldan buyana da ‘Kasalama Sponsoru’ olarak fuar çalışmalarına devam ettiğini” söyledi…Kuyumculuk sektörünün özlemle beklediği İJS; kapılarını aralıyor. Ağustos ayında Las Vegas, Eylül ayında İtalya Vicenza Oro Uluslararası Kuyumculuk Fuarlarının düzenlenmesinin ardından şimdi söz sırası İstanbul Jewellery Show’da. İJS 50. Kez kapılarını yerli yabancı sektör mensuplarına açacak. Yıllardır İJS’ye büyük katkı sağlayan ve katılımcıların, ürünleriyle ilgili güvenliğini, kasalama hizmetini en üst kalitede alması için büyük efor harcayan Loomis Türkiye; yine bir İJS’de görev alacak.


7 Ekim & 10 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar için açıklamalarda bulunan Loomis VIT Grup Müdürü Ali Atatoprak; Loomis’in 100 kişiden oluşan ekibiyle fuara özenle hazırlandığını, fuar alanında bulunan dev kasalarının yine kilolarca altına ve mücevhere, değerli taşlara ev sahipliği yapacağını dile getirdi.


Fuara katılanların yaklaşık yarısının Loomis’in hizmetlerinden faydalandığını belirten Ali Atatoprak; “Birçok müşterimizin Çarşıdan veya Kuyumcukent’ten ürünlerini alıyor fuar alanına getiriyoruz. Fuarın sonunda da yine aldığımız yere teslim ediyoruz. Bazı müşterilerimiz de fuar boyunca günlük olarak kasalama hizmetimizden faydalanıyorlar. Hizmet ücretimizde herhangi bir değişiklik yapmadık. 2 yıl önceki fiyatlarımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Katılımcıların yine sadece işlerine konsantre olacakları, ürünlerini düşünmeyecekleri huzurlu bir fuar dönemi için işimizin başında olacağız” diye konuştu.Commentaires


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN