top of page

Margot Robbie, Barbie Filminin Avrupa Prömiyerinde Assael İncileriyle Işıldadı

Merakla beklenen Barbie filminin Avrupa prömiyeri için Margot Robbie, New Yorklu mücevherci Assael'e ait, üç sıralı inci gerdanlık ve küpeler ile pembe halıda ışıldadı.

Merakla beklenen Barbie filminin Avrupa prömiyeri, Londra Cineworld Leicester Square'de yıldızlarla dolu bir gala ile gerçekleştirildi.


Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera ve Hari Nef gibi yıldızlar, göz alıcı duruşlarıyla, Barbie bebeğin en ikonik kıyafetlerinden bazılarını pembe halıda yeniden canlandırdılar.

Margot Robbie, Cineworld Leicester Square'deki Barbie Avrupa Galasında Assael incileri takıyor (Fotoğraf: Samir Hussein/WireImage)

Yaklaşan filmde baş karakteri canlandıran Robbie, tarzıyla 1960 yapımı Enchanted Evening Barbie bebeğine saygı duruşunda bulundu. 1940'ların sonlarından beri yüksek inci mücevher tedarikçilerinden biri olan New York merkezli mücevherci Assael'in üç katmanlı inci gerdanlığı ve küpeleri ile Barbie stilini tamamlayan Robbie, mücevherleriyle gecenin en dikkat çeken ismi oldu.Comentários


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page