top of page

Midas 40. Yılında Yatırımlarını Artırıyor

40. yılına büyük yatırımlar ile giriş yapan Midas Zincir'in İhracat ve Pazarlama Sorumlusu Batuhan Arda, fabrika alanında büyümeye gittiklerini açıkladı. B2B görüşmelerinin önemine dikkat çeken Arda, iyi bir fuar dönemi geçirdiklerini belirtti.

40. yılında büyük yatırımlar yaptıklarını dile getiren Batuhan Arda, fuar görüşlerini şu cümleler ile ifade etti: ''Fabrikamızı büyütmeye devam ediyoruz. 40. yılımızdayız ama ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Sürekli üzerine koyarak ilerlemeye çalışıyoruz. Güzel bir fuar geçirdik. İlk gün çok hareketliydi. Genel anlamda fuardan memnunuz. B2B görüşmeleri de oldukça faydalı oluyor, güzel kontaklar kuruyoruz sonrasında bizi ziyarete geliyorlar.


Müşterilerimiz hali hazırda olan haricinde yeni ürünler görmek istiyorlar. Sürekli yeni ürünler tasarlamak ve geliştirmek büyük bir çaba istiyor. Fuarlardan sürekli dönüşler alıyoruz, değerlendiriyoruz. Buna göre ürün gamımızı artırmaya çalışıyoruz. Bütün ekibimizle fuarlara katılıp müşteri taleplerine yanıt vermeye çalışıyoruz. Senede 6 ve üzeri fuara katılım gösteriyoruz.''


Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN