top of page

'Milka's Party' ile Kutlama Zamanı

Kısmet by Milka'nın hayatın sorumluluklarından ve kaygılarından uzaklaşıp anı kutlamaya davet eden yeni koleksiyonu ‘Milka’s Party’, yargıları ve olumsuzlukları geride bırakıyor.


Parti kültüründen ilham alan koleksiyon, somut parti ile ilgili görsellerden soyut süslemelere kadar çeşitli tasarımlara yer veriyor. Kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyonda disko topunun stilize edilmesiyle yaratılan doku, ROSLOW gold, pırlantalar ve değerli taşlarla taçlanıyor.


Parlak zincirlerin ve seramik kaplamaların kullanıldığı küpeler, karışık mıhlama tekniğiyle hazırlanan yüzükler, pırlantaların yanı sıra zümrüt, yakut, safir ve tanzanit gibi renkli değerli taşların kullanıldığı mücevherler, yaratıcı ve özgünlüğü hissettiriyor . Bilezik, kolye, yüzük, küpe ve piercing alternatifleriyle zengin içerikler sunan iddialı koleksiyonda burun takısı ve saç tokası gibi ürünler de bulunuyor.


Kısmet by Milka’ya ait sosyal medya hesaplarında açıklamada bulunan Milka Karaağaçlı, pandemi sürecinde geçirilen zor dönemlerin ardından, herkesi kutlamaya davet ediyor. ‘’ Toplumdaki herkesin inanç, köken yaş, cinsiyet cinsel yönelim fark etmeksizin davetli olduğu bu partide tüm negatifliklerden arınmış bir dünya yaratıyoruz. Gerçekten yaşadığını, hissettiğini, mutlu, keyifli, enerji dolu anlarını çoğaltmak aslında hayatına neşe, heyecan ve sürprizler katmak anlamına geliyor. Milka’s Party ile bu düşünceyi anlatmak istedik. Herkesin durup dinlemeye ve yaşadığını hissetmeye ihtiyacı var. Her gün üstesinden geldiğimiz zorlukları ise kutlamaya… Seni iyi ve başarılı hissettiren olayların üstüne küçük ya da büyük, kutlamanı eksik etme. Kendini tebrik et ve kutla'' dedi.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page