top of page

Move Link Koleksiyonu ile İkonik Tasarımları Yeniden Tanımlanıyor

Messika'nın Sanat Yönetmeni Valérie Messika, ikonik Move Uno tasarımlarını, taze bir dokunuşla yeniden tasarladı.

Messika, Move Link koleksiyonunu tanıtmak için moda endüstrisinden iki tanınmış yüzü bir araya getirdi: Alton Mason ve Kendall Jenner. Bu dinamik ve etkili figürler, koleksiyonun ruhunu mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor."Bu koleksiyon için Messika’ya ait ikonik motifleri yeniden ele almak ve iddialı bir unisex tasarıma sahip parçalar yaratmak istedim."

-Valérie Messika-

2023 yılına hakim olan zincir halkalı mücevherler, moda dünyasında bir canlanma yaşarken, Move Link koleksiyonu ön plana çıkıyor. Messika, geleneklere meydan okuyan bilezik, kolye, yüzük ve küpe seçenekleriyle bu trendi yakalıyor ve yeni boyutlara taşıyor.


Move Link koleksiyonunda sergilenen stillerin çift cinsiyetli füzyonu, her yaştan ve cinsiyetten bireyi büyülemek için tasarlandı. Sıra dışı bir tavra ilham veren bu parçalar, kullanıcıların benzersiz kişiliklerini ifade etmelerine ve pırlanta takılara yönelik yıkıcı bir yaklaşımı benimsemelerine olanak tanıyor.

Koleksiyon; sarı, beyaz ve pembe altın gibi çeşitli seçeneklerle sunuluyor ve her stil tercihine uygun bir parça bulunmasını sağlıyor.


Messika, kampanya aracılığıyla bireylere geleneksel mücevher normlarından kurtulmaları ve kendi kişisel tarzlarını keşfetmeleri için ilham vermeyi amaçlıyor.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page