top of page

NDC’NİN YENİ SLOGANI: ‘EŞSİZ ANLAR İÇİN’Doğal Elmas Konseyi (NDC), Ana de Armas sözleşmesini “Küresel Elçi” olarak uzattı.


Doğal Elmas Konseyi (The Natural Diamond Council), ‘Eşsiz anlar için’ sloganlı küresel reklam kampanyasında, bir kez daha Altın Küre adayı aktris Ana de Armas’ı tercih etti. “Eşsiz Anlar İçin”, Doğal Elmas Konseyi’nin 2020 ortalarında Elmas Üreticileri Derneği’nden adını değiştirip eski pazarlama kampanyası “Gerçek Nadirdir, Gerçek Elmastır”ı rafa kaldırmasından bu yana gerçekleştirdiği ilk kampanyası.

NDC, aktrisin yer aldığı ilk kampanyayı geçtiğimiz yıl Eylül ayında başlattı ve ilk olarak (sanal) Primetime Emmy Ödülleri sırasında yayınlandı. ‘Knives Out’taki performansıyla Altın Küre’ye aday gösterilen ve yakında “No Time To Die”, “Blonde” ve “The Grey Man” filmlerinde yer alacak olan de Armas, Portekiz kıyılarında çekilen fotoğraf ve videolarda elmas takılar takıyor.


Bu yeni kampanyada, de Armas, İspanya’nın Mallorca kentinde seyahat ederken “Hayatı sev” sloganını somutlaştırıyor.

Çekim için, NDC’nin Lorraine Schwartz ile birlikte ‘Gelişen Tasarımcılar Pırlanta Girişimi’nin bir katılımcısı olan, Brooklyn merkezli mücevher tasarımcısı Malyia McNaughton’ın kampanya için özel olarak tasarladığı, 11 parçadan oluşan pırlantalı mücevher koleksiyonu kullanıldı. McNaughton’ın elmas mücevher koleksiyonu geçen hafta kampanyayla eş zamanlı olarak lanse edildi.

NDC, De Armas ile “doğal elmasların derin bir takdirinin yanı sıra hayatın tadını parlak bir şekilde yakaladığı” için ikinci kampanyada yeniden çalışıldığını söyledi.

Açıklamada, “Girişken, kendine güvenen, yetenekli ve dünyevi... Doğal Elmas Konseyi’nin benzersiz, uluslararası misyonu için uygun bir elçi” cümlelerine yer verildi.

コメント


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page