top of page

Oroarezzo 2023, Sektör Profesyonellerini Bir Araya Getiriyor

Uluslararası mücevher fuarı Oroarezzo 2023, 13-16 Mayıs 2023 tarihleri arasında sektör profesyonellerini, İtalya'daki Arezzo Fuar merkezinde 42. kez bir araya getirecek.

Fikirlerin değerli kreasyonlara dönüştüğü B2B etkinliği Oroarezzo 2023, 13-16 Mayıs tarihleri arasında mücevher dünyasını aynı çatı altında toplayacak. Eşsiz kreasyonların ve özel markaların gelişimi için kendisini en iyi altın, gümüş ve mücevher üretimine adamış olan Oroarezzo, İtalyan tasarımlarını ve yenilikleri; büyük markalara, toptancılara ve uluslararası perakendecilere sunacak.


Güçlü Bir İş Ağı İçin Önemli Bir Fırsat

Mücevher sektörünün önde gelen firmalarına en sahipliği yapan Oroarezzo, stratejik bie platform işlevi görüyor. 4 gün boyunca, mücevher tutkunları için devam edecek etkinlik, yüksek kalitedeki mücevherlerin sergilenmesi için ve güçlü iş ağı için önemli fırsatlar sunuyor.


Fuar organizatörü Italian Exhibition Group (IEG), Arezzo Fiere e Congressi, Arezzo-Siena Ticaret Odası, Arezzo Belediyesi, Arezzo Eyaleti ve Toskana Bölgesi ile birlikte, 42. Oroarezzo Fuarı’nda İtalyan üretiminin daha iyi sunulabilmesi için düzenlemeler kaydetti.


Fuar organizasyonunu yeniden düzenleyen IEG, ziyaretçilerin farklı ürün kategorileri (altın, gümüş, mücevher, teknoloji) arasında gezinmesinin daha kolay olmasını hedefliyor. Bunu yaparken, alıcıların deneyimini iyileştirmek için iş eşleştirmesi artırılacak ve daha fazla verimlilik sunulacak.


Premiere Yarışması Geri Döndü

Genç tasarımcıların katılımına açık olan Premiere Yarışması, bu yıl Oroarezzo Fuarı’nda yeniden düzenlenecek. Yarışma kapsamında Beppe Angiolini başkanlığında sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri, en iyi tasarımlara ödül verecek.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page