top of page

Oroarezzo Mücevher Üretimine Odaklanıyor

Mücevher üretimine daha fazla odaklanan Oroarezzo etkinliği, 13 - 16 Mayıs tarihleri arasında 42. kez İtalya’da gerçekleştirilecek.


Yarı mamül ürünlerin, bileşenlerin ve teknolojinin bir araya geldiği fuarda mücevher üretiminin mükemmelliğine odaklanılıyor. Özel ürünlerin bir araya getirilmesi için kişinin kendi kalite arzını tanımlamasına olanak sağlayan etkinlik, pazarın ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veriyor.


Öte yandan, cash & carry alanı, hazır alımlar için perakendecilere yöneliktir.Bu nedenle Oroarezzo 2023, güçlendirilmiş bir formül ile bölgedeki paydaşlar arasında büyük bir sinerji oluşturur.


Mayıs ayında gerçekleştirilecek Oroarezzo etkinliği için önemli hazırlıklar söz konusu. Yurtdışı tanıtımı ve İtalyan şirketlerinin uluslararasılaşması için yapılan çalışmalarda ICE - Ajansı ve Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığı işbirliği içinde. Bu sayede alıcılar için hazırlanan program güçlendirilmiş olacak.

Sektörün büyümesine katkıda bulunan Oroarezzo, sektörün önde gelen şirketlerini, derneklerini, kuruluşlarını; teknik ve bilimsel konferanslarla bir araya getiriyor.


Şirketler tarafından belirlenen tema üzerinden, kuyumcuların kreasyonlarını ödüllendiren Oroarezzo yarışması, dikkatleri yeni nesil kuyumculara odaklıyor.


Beppe Angiolini başkanlığındaki operatörler ve sektör uzmanlarından oluşan jüri tarafından en güzel tasarım ödüllendirilecektir.Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page