top of page

Pomellato’nun Yeni Marka Elçisi: JOEY KING

Pomellato’nun yeni marka elçisi Amerikalı aktris ve yapımcı Joey King, markanın güçlü kadınlar topluluğunda yer alan en yeni isim. Pomellato’nun Kadın topluluğunda, kendi neslinin sesini duyuracak olan King, markanın gücünü, cesaretini ve bağımsızlığını temsil ediyor.

Henüz 23 yaşında olan Joey King, markanın bu yılki kampanyasında değişimi ateşliyor ve özgürlüğe ışık tutuyor.


Luca ve Alessandro kardeşlerin gerçekleştirdiği fotoğraf çekimi sırasında King, Nudo, Iconica, Catene ve Pomellato Together koleksiyonlarına ait özgün parçaları tercih etti.


King, imza niteliğindeki Pomellato koleksiyonlarından parçalar seçerek, mücevher markasının neşesini temsil etmeyi amaçlayan dinamik bir kampanyaya katkıda bulunuyor.


Joey King, işbirliği hakkındaki düşünceleri şu cümleler ile ifade etti: ‘’Kadınları, eşitliği ve eko-bilinci desteklemesiyle tanınan Pomellato’nun yeni yüzü olduğum için çok mutluyum. İtalyan zanaatkarlar tarafından üretilen mücevherlerin her biri farklı anlamlar taşıyor.’’


"1967'den beri kadınları önemseyen" bir marka olarak bilinen Pomellato, toplumsal cinsiyet eşitliğini, kapsayıcılığı ve kadınların güçlendirilmesini desteklemek için 2017'de Kadınlar için Pomellato kampanyasını başlattı.


Pomellato’nun CEO’su Sabina Belli, ‘‘Pomellato kadınının cesaretini ve azmini temsil eden Joey'i Pomellato ailesine katmaktan mutluluk duyuyoruz. Joey'nin dizginlenemeyen hırsı ve büyüleyici yeteneği, yeni neslin sesi olarak Pomellato değerleri adına konuşacak."
Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

<