top of page

Pomellato'nun Yeni Videoları Kadına Yönelik Şiddet Konusunda Farkındalık Yaratıyor

İtalyan mücevher markası Pomellato, 25 Kasım'da düzenlenen Uluslararası Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü onuruna, oyuncular, aktivistler ve yazarların yanı sıra Pomellato CEO'su Sabina Belli'nin yer aldığı iki yeni video hazırladı.Pomellato CEO'su Sabina Belli, ''Pomellato'nun yaptığı her şey kadınların etrafında toplanıyor, bu nedenle en temel güvenlik hakkında konuşmamız gerekli. Kadınları destekleme konusunda tutkuluyum ve bu mesajla şiddet mağduru olan her kadının yalnız olmadıklarını, onları dinlediğimizi ve onlara inandığımızı bilmelerini istiyoruz, onları şiddet döngüsünü kırmak için konuşmaya teşvik ediyoruz'' dedi.


Belli'ye İtalyan aktör Alessandro Gassmann, İtalyan aktris ve yazar Drusilla Foer, aktivist ve aktris Kasia Smutniak, dijital fenomen Xenia Tchoumi, Fransız aktris Eye Haidara, Fransız aktör, yönetmen ve şarkıcı Nicolas Maury ve Alman aktris ve aktivist Sibel Kekilli eşlik ediyor.


Birleşmiş Milletler (BM) istatistiklerine göre her gün dünya çapında 137 kadın, partneri veya aile üyesi tarafından öldürülüyor. Şiddetin birçok şekilde olabileceği ve her zaman görünür olmayıp fiziksel, cinsel veya psikolojik olabileceği vurgulayan Pomellato, mağdurları konuşmaya ve onlara ulaşmayı hedefliyor. Onları dinlemenin ve onlara inanmanın önemi vurgulanıyor.


Konuyla ilgili farkındalığı artırmanın yanı sıra Pomellato, son 10 yıldır Milano merkezli bir kadın sığınma evi olan CADMI'nin destekçisidir. Pomellato ayrıca son beş yıldır Dünya Kadınlar Günü'nü bir video dizisiyle kutladı.Pomellato'nun YouTube kanalında yer alan videolarda, her birey doğrudan kameraya konuşarak kadınları şiddet hakkında konuşmaya ve şiddeti kınamaya teşvik ediyorコメント


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page